Expo Real 4-6 Ekim tarihleri arasında yapılacak

Avrupa gayrimenkul ve yatırım sektörünün en büyük organizasyonlarından biri olan Expo Real, bu yıl 4-6 Ekim tarihleri arasında toplanacak

Expo Real 4-6 Ekim tarihleri arasında yapılacak

Avrupa gayrimenkul ve yatırım sektörünün en büyük iletişim ağı olarak tanımlanan Expo Real 4-6 2016 tarihleri arasında açılacak. Geçen yıl 33 ülkeden 1.700 katılımcı ve 74 ülkeden 38 bin ziyaretçiyi ağırlayan etkinliğin bu yılki ayağında ziyaretçi ve katılımcı sayısından önemli bir artış hedefleniyor.

Avrupa'nın en önemli gayrimenkul etkinliği: Expo Real
3 gün süresince Münih'teki Messe München fuar alanında gerçekleştirilen Expo Real, Avrupa'nın en önemli gayrimenkul ve yatırım fuarı olarak tanımlanıyor. Bu yılın en önemli yeniliği ise, katılımcı ve ziyaretçilerin bir şehir meydanı konseptinde buluşturulduğu Grand Plaza olacak. Tahmini olarak 500 metrekarelik bir alanda kurulacak Grand Plaza konsepti, bu yıl katılımcı ve ziyaretçilerin daha fazla iletişime geçmesine olanak sağlayacak ve şirket ve şehirlere organizasyonları için alternatif bir mekan oluşturacak. 

Expo Real 4-6 Ekim tarihleri arasında yapılacak

Gayrimenkul sektörünün tüm değer zincirlerini buluşturan fuar
Fuarla ilgili bir açıklama yapan Messe München Yönetim Kurulu Başkanı ve Ceo'su Klaus Dittrich, etkinliğin gayrimenkul sektörünün tüm değerlerine kapsadığını vurguladı. Expo Real'i sektörün finans ve yatırım merkezi olarak tanımlayan Dittrich:

"EXPO REAL, sektörün tüm anahtar oyuncularını ve karar vericilerini bir araya getiriyor. Ayrıca EXPO REAL yerel yönetimler ve siyasetçiler için de son derece cazip bir organizasyon. Bölgelerinin pazarlanması, yatırımcılar ile buluşmak ve siyasi girişimlerinin iletişimini sağlayan bir mecra" dedi.

Expo Real 4-6 Ekim tarihleri arasında yapılacak

 

İlk kez katılacak şehirler
Expo Real'ın her yıl giderek büyüyen bir ivme gösterdiğini söyleyen Expo Real Proje Müdürü Claudia Boymanns da, bu yıl Roma ve Stokcholm gibi kentlerin ilk kez katılım göstereceği bilgisini verdi.