Express 24 Projesi!

Urke İnşaat imzası ile hayata geçirilecek olan Express 24 projesi fiyatları, ödeme seçenekleri ve teslim tarihinin önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor

Express 24 Projesi!

Urke İnşaat imzası ile hayata geçirilecek olan Express 24 projesi fiyatları, ödeme seçenekleri ve teslim tarihinin önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. 

Ocak 2018'de teslim edilmesi planlanan, Basın Ekspres Yolu üzerinde inşa edilen Express 24 projesi için ön talep toplanmaya başladı. Tel bloktan oluşacak proje rezidans dairelerden oluşacak. Projede dairelerin yanı sıra ticari üniteler de yer alacak. Detayların henüz belli olmayan projenin önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. 

390 bağımsız birimden oluşacak Express 24 projesi, 7 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilecek. Proje aynı zamanda 1+1 ve 2+1 konut tiplerinden oluşacak. Express 24 Basın Ekspres Yolu üzerinde konumlanacak. 

Ukre İnşaat Hakkında
Ana faaliyet konusu olarak inşaat ve taahhüt işleri alanında hizmet sunan firmamız faaliyetlerine 2001 yılında başlayıp 2011 yılında URKE İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. ünvanını almıştır. URKE inşaat, projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, güven ve kalite anlayışından ödün vermeden, sektörünün farklı alanlarında üstün uzmanlık ve deneyimle hizmet verirken, en üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Firma Bilgisi: Ukre Inşaat
Proje Bilgisi: Express 24