Eyfel Kulesi otel olacak

Euro 2016 karşılaşmalarının Paris ayağında Eyfel Kulesi otel olarak kullanılacak

Eyfel Kulesi otel olacak

Euro 2016 karşılaşmalarının Paris ayağında Eyfel Kulesi otel olarak kullanılacak. Kiralık emlak şirketi ''HomeAway'', 300 metre yükseklikte olan Eyfel Kulesi'nin birinci katının bir kısmının kullanım hakkını aldı. Şirket kuleyi, Euro 2016 boyunca kullanılmak üzere Paris'e özgü Haussmann mimarisi tarzında lüks dairelere dönüştürecek ve hizmete açacak. 

Başvurular başladı

Paris'in tarihi eserleri Zafer Takı, Sacre Coeur Kilisesi ve Seine Nehri'ne hakim manzaraya sahip olan Eyfel Kulesi'nde dairelerde kalmak için çekiliş yapılacak. Çekiliş için ise başvurular başladı. Çekilişe katılanlar arasında 4 kişi Euro 2016'yı Eyfel Kulesi'nde kalarak takip edecek. 

Eyfel Kulesi otel olacak

4 gece 4 gün Eyfel Kulesi'nde konaklama

10 Haziran 2016 tarihinde açıklanacak olan 4 kişi, Eyfel'e yanlarında 5'er misafir getirebilecek. 4 şanslı kişi, misafirleri ile birlikte Ayrupa Futbol Şampiyonası'nda Eyfel Kulesi'nde 4 gün 4 gece konaklayacak ve Paris'in başka bir yerinde 3 gün daha konaklama ve gidiş-dönüş uçak bileti kazanacak. 

Sadece tek bir soru cevaplamak yeterli

Dünyanın her yerinden internet üzerinden katılacak yarışmacılardan ''Eyfel Kulesi dairesi bir günlüğüne sizin olsa ne yapardınız? '' sorusunu cevaplamaları isteniyor. Katılmak isteyenler Home Away'in internet sitesine girerek, başvuru formu doldurabilirler.