Eylül ayının yıldızı Başakşehir Evleri 2. Etap

Emlak Konut GYO, Eylül ayı hasılat sonuçlarını açıkladı. En yüksek ilgi 139 milyon liralık bağımsız birim satışıyla Başakşehir Evleri 2. Etap projesine geldi

Eylül ayının yıldızı Başakşehir Evleri 2. Etap

Eylül ayına ilişkin satış rakamlarını açıklayan Emlak Konut GYO, en yüksek rakama 139 milyon liralık bağımsız birim satışıyla Başakşehir Evleri 2. Etap projesiyle ulaştı. 

Eylül ayının şampiyonları
Eylül ayı içerisinde yüksek ilgi gören bir diğer proje de Dumankaya Miks oldu. Projede 97 milyon liralık satış gerçekleştirildi. Emlak Konut açıklamasında ayrıca, Eylül ayını üçüncülükle kapatan Ispartakule projesinde de 73 milyon TL'lik satış yapıldığı vurgulandı. Açıklamaya göre Maslak 1453'te 51 milyon, Batışehir projesinde de 39 milyon TL'lik satış rakamına ulaşıldı.

Eylül ayının yıldızı Başakşehir Evleri 2. Etap

Ocak-Eylül döneminde 4 milyar 747 milyonluk satış
Eylül dönemi satışlarıyla birlikte Emlak Konut GYO'nun 1 Ocak-30 Eylül tarihleri arasında ön satışlar da dahil gerçekleştirdiği toplam satış rakamı 4 milyar 767 milyon liraya ulaştı. Satışı yapılan bağımsız bölüm sayısı ise 8 bin 106'ya ulaşırken, bu bölümlerdin KDV hariç değeri ise 642 milyon 716 TL'yi buldu.

Hedeflenenin üzerinde
15 Aralık tarihinde yaptığı açıklamada 2015 yılı hedeflerinin tutturulacağı ifade edildi. 2015 yılı üçüncü çeyrek döneminin sonunda 4.29 milyar liralık 7 bin 717 bağımsız bölüm satışına ulaşılacağı tahmininde bulunan Emlak Konut, Eylül ayı sonu itibarıyla da hedeflenenin üzerinde satış gerçekleştirildiğini vurguladı.

 

Firma Bilgisi: Emlak Konut Gyo
Proje Bilgisi: Emlak Konut Başakşehir