Eylül’de satışa çıkan konut projeleri!

Eylül’de satışa çıkan konut projeleri içince Cathay Basın Ekspres, Blue Lake, DKY On, Bahçeşehir Park, Vira İstanbul, Queen Bomonti yer alıyor

Eylül’de satışa çıkan konut projeleri!

Dubai Cityscape Fuarı ile beraber Eylül ayına hızlı giriş yapan emlak ve inşaat sektöründe satışa çıkacak olan birçok proje yer alıyor. Bu projeler arasında Cathay Basın Ekspres, Blue Lake, DKY On, Bahçeşehir Park, Vira İstanbul, Queen Bomonti bulunuyor. Fiyatları ve ödeme planlarıyla yatırımcıların dikkatlerini çeken projeler, özellikleriyle de beğeni topluyor.

İşte Eylül’de Satışa Çıkan Konut Projeleri!

1.Queen Bomonti

Eylül’de satışa çıkan konut projeleri!


Sinpaş GYO tarafından hayata geçirilen Queen Bomonti 18 bin 326 metrekare arsa alanı üzerinde Şişli’de konumlandırılıyor. Queen Bomonti’de 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunuyor. Queen Bomonti satılık daire büyüklükleri 85 metrekare ile 240 metrekare arasında değişiyor. Toplam 900 adet rezidans dairenin bulunduğu Queen Bomonti teslimlerinin 2016 yılında yapılması planlanıyor.

 

2.Vira İstanbul

Eylül’de satışa çıkan konut projeleri!


92 bin metrekare alan üzerinde yer alan Vira İstanbul Beylikdüzü’nde yer alıyor. Vira İstanbul 155 adet daireden meydana geliyor. Vira İstanbul satılık daire büyüklükleri 50 metrekareden başlıyor. Toplam 17 bloktan oluşan Vira İstanbul’da teslimlerin 2017 yılında gerçekleşmesi planlanıyor. Vira İstanbul E-5'e 3 dakika uzaklıkta bulunuyor.

 

3.DKY On

Eylül’de satışa çıkan konut projeleri!


DKY On projesi DKY İnşaat tarafından 10 bin metrekare alan üzerinde İstanbul Kağıthane'de inşa ediliyor. 206 daireden oluşan projede 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri yer alıyor. DKY On projesinde uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. 200 milyon lira yatırım değerine sahip DKY On projesinde ortak çalışma alanları da yer alıyor. 4 bin 750 metrekare ofis alanına sahip DKY On Kağıthane’de fiyatlar 390 bin TL ile 720 bin TL arasında değişiyor.

 

4.Blue Lake Küçükçekmece

Eylül’de satışa çıkan konut projeleri!


Metal Yapı Konut ve Karmen Yapı tarafından 40 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Blue Lake Küçükçekmece’de konumlandırılıyor. Blue Lake Küçükçekmece 788 adet daireden meydana geliyor. Konut sahiplerine zengin sosyal donatılar imkanı sunan Blue Lake Küçükçekmece’nin teslimleri için de 2017 yılı veriliyor. Blue Lake Küçükçekmece satılık daire büyüklükleri 35 metrekare ile 240 metrekare arasında değişiyor.

 

5.Ege Yapı Kağıthane

Eylül’de satışa çıkan konut projeleri!


1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana gelen Ege Yapı Kağıthane projesi ofislerin alanları 50 - 99 metrekare, 100 - 199 metrekare, 200 metrekare ve üzeri olarak, dükkanların alanları ise 50 metrekare, 50 - 150 metrekare, 250 metrekare ve üzeri büyüklükte tasarlanıyor. Ege Yapı Kağıthane projesi konut, ticari üniteler, ofis ve sosyal donatılardan meydana geliyor. Projede ön talep toplama süreci devam ediyor.