Eymir Panorama'da panoramik ödeme sistemi

Marina Ankara’nın göle bakan cephesinde yükselen Eymir Panorama’da panoramik ödeme sistemi ile rahat rahat ev sahibi olma fırsatı sunuluyor

Eymir Panorama'da panoramik ödeme sistemi

Marina Ankara’nın göle bakan cephesinde yükselen Eymir Panorama’da panoramik ödeme sistemi ile rahat rahat ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Tamamı peşin ödemelerde yüzde 15 indirim fırsatı sunulan Marina Ankara’nın içerisinde yer alan Eymir Panorama, 31 Mayıs’a kadar geçerli olacak Panoramik Ödeme Planı ile peşinat vermeden, 40 ay boyunca 1 ay ödeyip 1 ay ödemeden hatta yarısını da 18 ay sonra ödeme avantajıyla rahat rahat ev sahibi olma fırsatı sunuyor. 

Panoramik ödeme planıyla hayalinizdeki eve kavuşun

Sinpaş ayrıcalıklarına kavuşmak için banka ve faizleriyle uğraşmak yerine panoramik ödeme planıyla hayalinizdeki eve kavuşabilirsiniz. Marina Ankara fiyatları 1+1 daireler 330 bin 700 TL, 1,5+1daireler 430 bin 000 TL, 2+1 daireler 464 bin 900 TL, 3,5+1daireler 823 bin 500 TL, 4,5+1 daireler 1 milyon 354 bin 900 TL, 7,5+1 daireler ise 2 milyon 395 bin 700 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.  

Eymir Panorama'da panoramik ödeme sistemi

Eymir Gölü’nün yanı başında

Eymir Gölü’nün yanındaki ayrıcalıklı konumunun yanı sıra sunduğu sosyal donatılarla da öne çıkan proje, Ankaralıların hayallerini gerçeğe dönüştürecek. Kışın kayak yapmak için en yakın bölge olan Elmadağ’a çıkmak, yazın yelken keyfi için deniz kıyısına gitmek zorunda kalan Ankaralılar, artık Marina Ankara projesi ile sadece evlerinden çıkarak ister kayak ister yelkenli keyfini yaşayabilecek.

Sporun her türlüsü Marina Ankara’da olacak

120 bin metrekarelik bir alanda, bünyesinde açık ve kapalı profesyonel tenis kortları, eğitimlerin verileceği Tenis Kulübü, 4 kilometrelik bisiklet ve koşu parkuru, futbol ve basketbol sahaları ve Sports International ile sporla iç içe bir hayat sunan Marina Ankara’da yelkenden küreğe, snowboard’dan kayağa, futboldan basketbola, tenisten buz patenine, koşudan bisiklete, tırmanıştan yüzmeye ve çeşitli konseptlerdeki çocuk oyun alanlarına kadar birçok spor olanağını bulmak mümkün olacak. 

Firma Bilgisi: Sinpaş
Proje Bilgisi: Eymir Panorama