Eyüp’e Eyüp Park geliyor

Gül İnşaat iştiraki Gül Proje’nin Eyüp’te hayata geçirdiği Eyüp Park projesinde daire fiyatları 131 bin TL’den başlıyor

Eyüp’e Eyüp Park geliyor

26 Şubat 2013 / emlakwebtv
Eyüp Park projesi Gül İnşaat iştiraki Gül Proje imzası ile hayata geçiriliyor. İstanbul’un kültür ve tarihiyle en değerli semtlerinden biri olan Eyüp’te inşasına başlanacak Eyüp Park projesi  3 blok 329 konut ve 119 mağazadan oluşuyor. Gül Proje'nin kendi arsası üzerinde 110 milyon TL yatırımla startını verdiği karma proje yaklaşık 13 bin 600 metrekare alana sahip.
Yatırımcılara yüzde 1 KDV avantajı sunan, ulaşımda sunduğu kolaylıklar ile de bir adım öne çıkmayı hedefleyen Gül Proje,  Eyüp Park ile Eyüp’ün İstanbul’un yeni çekim merkezi olmasını hedefliyor.

Eyüp Park’ta fiyatlar 131 bin TL ile 637 bin TL arasında değişiyor.

Eyüp Park’ta stüdyo dairelerden 3+1’e kadar 11 farklı tipte ve alanları 33 – 198 metrekare arası değişen toplam 329 konut yer alacak. Proje kapsamında konutların yanı sıra 119 mağaza, 7 sinema salonu, restoran ve kafeler ile kapalı yüzme havuzu, spor merkezi, Fin Hamamı ve saunanın bulunduğu bir de sosyal tesis inşa edilecek.

130 adet dairenin ön satışı yapılan ve harfiyat işlemlerinin başladığı projede teslimler 2015 yılının Haziran ayında gerçekleşecek.

Arsa sahibi de olan Gül Proje yatırımcılara yüzde 50 peşinat, yüzde 5 indirim ve 30 ay sıfır faiz imkanı ile peşin alımlarda yüzde 10 indirim olanağı sağlıyor.

Proje, TEM ve E-6 çevreyollarına olan yakınlığının yanı sıra inşa edilecek Kabataş – Tekstilkent Metro Hattı’nın duraklarından biri olacak.

Kendi içinde sunduğu sosyal alanların yanı sıra Eyüp Park, 23 Nisan 2013 tarihinde hizmete açılacak olan eğlence merkezi ViaLand’a 5 dakika mesafede olacak.

Eyüp Park hakkında detaylı bilgi için www.gulproje.com.tr

Gül İnşaat hakkında detaylı bilgi için www.gulinsaat.com.trProje Bilgisi: Eyüp Park