Eyüp Palas için son fırsat

Gül Proje, Eyüp Palas'tan ev almak isteyenler için düzenlediği kampanya ile daire bedelinin yüzde 35'ini peşin olarak yatıranlara, kalan bedeli 24 aylık taksitlerle ödeme şansı sunuyor

Eyüp Palas için son fırsat

Gül Proje, Eyüp Palas'tan ev almak isteyenler için avantajlarla dolu bir kampanya düzenledi. Kampanya kapsamında daire bedelinin yüzde 35'ini peşin olarak verenler kalanını 24 ayda taksitle ödeyebilecek. Konut teslimlerinin Haziran 2015'te başlayacağı projede 1+1 daireler 150 bin liradan satışa sunuluyor.

Eyüp Palas'ta kampanya
Gül Proje, Eyüp Palas projesi için yılsonu kampanyası düzenledi. Eyüp Palas'ın konut alıcısına büyük avantajlar sunan yılsonu kampanyası 31 Aralık'a kadar devam edecek. Kampanya kapsamında Eyüp Palas'tan ev alanlar daire bedelinin yüzde 35'ini peşin olarak verirken kalanını 24 ayda ödeme imkanına sahip olacak. Eyüp'te Vialand eğlence merkezinin yanı başında, yaklaşık 2.000 metrekare arsa üzerinde yükselen Eyüp Palas, iki blokta 124 daire ve 9 ticari üniteden oluşuyor. Projede 1+1, 2+1, 2+1 dublex, 3+1, 3+1 dublex, 4+1, 4+1 dublex ve 5+1 dublex daireler bulunuyor. Eyüp Palas'ta 1+1 dairelerin fiyatı 150 bin liradan başlıyor.

Eyüp Palas

Haziran 2015'te teslim
Yoğun ilgi gören ve kısa süre içerisinde yüzde 50'si satılan Eyüp Palas'ta daire teslimleri Haziran 2015'te başlıyor. Eyüp Palas, eşsiz konumunun yanı sıra sunduğu sosyal imkanlarla dikkat çekiyor. İçerisinde fitness, fin hamamı, sauna gibi birçok sosyal tesisin bulunduğu Eyüp Palas, dünyanın ikinci, Türkiye'ninse en büyük eğlence merkezi Vialand'e yürüme mesafesinde yer alıyor. Tem'e 2 km, E-5'e 7 km uzaklıkta olan Eyüp Palas, Beşiktaş-Taksim tüneline de 3 km mesafede bulunuyor.

Gül Proje hakkında
35 yıl önce temelleri atılan Gül Proje, yüzlerce ailenin yaşadığı sitelerden her gün on binlerce insanın ziyaret ettiği dev alışveriş merkezlerine kadar farklı projeleri hayata geçirdi. İşin büyüklüğü ne olursa olsun tüm projelerinde kalite ve tasarıma büyük önem veren kuruluş, İstanbul'un silüetini değiştiren yapılara imza attı. Gül Proje aralarında Eyüp Park, Eyüp Palas, Güneşli Park, Güneşli Park Gardenya, Avcılar Park ve Güneşli Park AVM'nin de bulunduğu projeleri inşa etti.  

"Eyüp Palas için son fırsat" Başlıklı Haberin Galerisi

Eyüp Palas için son fırsat

Eyüp Palas için son fırsat

Eyüp Palas için son fırsat

Eyüp Palas için son fırsat

Proje Bilgisi: Eyüp Palas