Eyüp Yeni Nesil projesinde yüzde 20 indirim fırsatı

Ortadoğu Grup imzası ile yükselen Eyüp Yeni Nesil projesinde peşin alımlarda yüzde 20 net indirim fırsatı sunuluyor

Eyüp Yeni Nesil projesinde yüzde 20 indirim fırsatı

2017 yılında teslimleri yapılacak olan Eyüp Yeni Nesil, Ortadoğu Grup tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nda inşa ediliyor. Yeşilpınar metro istasyonuna yürüme mesafesinde olan projede 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Yüzde 74’lük kısmı yeşil alanlardan oluşan Eyüp Yeni Nesil projesinden tamamı peşin ödeme ile daire satın alındığında tutar üzerinden yüzde 20’lik net indirim yapılıyor. Bunu yanı sıra vade seçeneklerinden de yararlanılabiliyor.

Normal daire tiplerinin yanı sıra bahçe katı dairelere ve çatı katı dairelere yer verilen Eyüp Yeni Nesil projesinde dairelerin alanı 121 metrekareden başlıyor, 150 metrekareye kadar çıkıyor.

Toplam 8 bin 937 metrekarelik arsa alanı üzerinde konumlanan Eyüp Yeni Nesil projesinde 222 adet daire ile 9 adet ticari bölüme yer veriliyor. Proje, zemin + 12 katlı iki blok halinde tasarlanıyor.

Eyüp Yeni Nesil projesinin ayrıcalıkları içerisinde; kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness salonu, yürüyüş yolları, güvenlik hizmeti ve otopark alanı bulunuyor. Lokasyon açısından avantajlı olan proje;

- Maslak’a 12 kilometre,
- Mecidiyeköy’e 10 kilometre,
- Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 12 kilometre,
- Levent’e 12 kilometre,
- Beşiktaş’a 2 kilometre,
- Şişli’ye 8 kilometre,
- Haliç Köprüsü’ne 7.5 kilometre mesafede.

 

Firma Bilgisi: Ortadoğu Grup
Proje Bilgisi: Yeni Nesil Eyüp