Fabay Adabükü Evleri Bodrum

Fabay İnşaat imzası ile yükselen Fabay Adabükü Evleri Bodrum projesinin tamamı ada ve deniz manzarasına sahip

Fabay Adabükü Evleri Bodrum

Fabay İnşaat imzası ile yükselen Fabay Adabükü Evleri Bodrum projesinin tamamı ada ve deniz manzarasına sahip. Mimarisinde Bodrum Evleri'nden esinlenilen projede yöreye özgü doğal taş ve ürünler kullanılıyor. 

Avantajlı konum

Bodrum Adabükü Evleri,  Bodrum-Milas uluslararası havalimanına 10 dakika, Bodrum şehir merkezine ise 17 dakika mesafede bulunan projede 22 bin metrekare sadece ev sahiplerinin kullanacağı sosyal alanlara ayrıldı. 14 mağaza ve 1 süpermarketten oluşan butik çarşı, Spa ve Wellness merkezi, yetişkinler ve çocuklar için ayrılmış Aquapark, yarı- olimpik kapalı yüzme havuzu, muhteşem bir deniz manzarasını kucaklayan sonsuzluk havuzu, 3 adet site içinde farklı konumlarda bulunan ortak havuzlar, havuz başında restaurant ve kumsalda snack bar, amfi-tiyatro, seyir terasları, engelli dostu yürüyüş ve koşu yolları, tenis kortu, plaj voleybolu, özel kumsal ve yüzme iskelesi, yoga ve etkinlik alanları, kumsal kenarında bulunan jakuzili localar, açık ve kapalı otoparklar ve sunulan 24 saat güvenlik, peyzaj, bakım ve teknik hizmetleri ile tüm sosyal yaşamı ayağınıza getiriyor.

Hayalleri gerçeğe dönüştüren bir imkanlar

Bodrum'da eşsiz bir proje olan FABAY Adabükü Evleri hemen yanı başındaki şirin balıkçı kasabası, Flamingoların da dahil olduğu 200 kuş türüne ev sahipliği yapan koruma altındaki lagüne olan yakınlığı, güneyinde bulunan Halep çam ormanları, organik pazar yerleri ve çevresindeki diğer pek çok doğal ve tarihi güzellikler ile tabiat içinde bir yaşam arzulayan yatırımcılar için hayalleri gerçeğe dönüştüren imkanlar sunmakta.

66 bin metrekare alan üzerinde toplam 143 konut

66 bin metrekarelik alan üzerinde kurulan Fabay Adabükü Evleri, 143 adet konuttan meydana geliyor. 1+1 teras katı ve bahçe katı, 2+1 teras ve bahçe katı, 3+1 bahçe dubleks daireler ve 4+1 tripleks kendine ait kapalı garajı ve sonsuzluk havuzuna sahip ikiz ve tam müstakil villalardan meydana gelen projede yer alan; 1+1 daireler 59-69 metrekare, 2+1 daire 84 metrekare, 3+1 dubleks daire 125 metrekare, 4+1 3 katlı villa alanları ise 179 metrekare’dir.

Firma Bilgisi: Fabay İnşaat
Proje Bilgisi: Fabay Adabükü Bodrum