Fabay Adabükü Evleri Bodrum

Fabay İnşaat imzası ile yükselen Fabay Adabükü Evleri Bodrum projesinin tamamı ada ve deniz manzarasına sahip

Fabay Adabükü Evleri Bodrum

Fabay İnşaat imzası ile yükselen Fabay Adabükü Evleri Bodrum projesinin tamamı ada ve deniz manzarasına sahip. Mimarisinde Bodrum Evleri'nden esinlenilen projede yöreye özgü doğal taş ve ürünler kullanılıyor. 

60 bin metrekarelik alan üzerinde kurulan Fabay Adabükü Evleri, 143 adet daire ve villadan meydana geliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden meydana gelen projede daire büyüklükleri 69 metrekare ila 290 metrekare arasında tasarlanıyor. 

Bodrum Adabükü Evleri, Bodrum-Milas Havalimanı'na 10 dakika, Bodrum merkeze 17 dakika, butik çarşıya ise 1 dakika mesafede konumlanıyor. 2018 yılı Mayıs ayında teslim edilmesi planlanan projeden ev alanlara teslime kadar yılda 15 gün konaklama imkanı sunuluyor. 

En düşük konut fiyatının 157 bin Euro'dan başlaması beklenen projede kişiye özel 5 yıllık ödeme planları sunuluyor. Peşin ödemelerde ise yüzde 15 oranında indirim uygulanıyor. 

Fabay Adabükü Evleri'nin konut sahiplerine sunduğu sosyal imkanlar arasında; açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, deniz manzarası, güneşlenme terası, güvenlik ve kameralı güvenlik yer alıyor. Fabay Adabükü Bodrum'da villaların kendine ait havuzları bulunuyor. 

Projede, 1+1 daire alanları 69 metrekare, 1+1 dubleks daire alanları 89 metrekarei 2+1 teraslı daire alanları 88 metrekare, 3+1 dubleks daire alanları 163 metrekare, Safir Villa denilen 4+1 3 katlı villa alanları ise 260 metrekare ile 290 metrekare büyüklüklere sahip. 

Firma Bilgisi: Fabay İnşaat
Proje Bilgisi: Fabay Adabükü Bodrum