Faizsiz konut projeleri

Krediyle ev almak istemiyorsanız ya da ev almak için faiz oranlarının düşmesini bekliyorsanız, işte faizsiz konut projeleri...

Faizsiz konut projeleri

Krediyle ev almak istemeyenlerin ya da ev almak için faiz oranlarının düşmesini bekleyen konut alıcılarının ev almasını kolaylaştırmak için inşaat firmaları tarafından faizsiz ödeme seçenekleri sunuluyor. İşte faizsiz konut projeleri...

Nurol Park
Nurol GYO'nun Güneşli'de hayata geçirdiği 1118 konutluk Nurol Park projesi faizsiz konut projeleri arasında yer alıyor. Peşin ödemelerde yüzde 10 indirim yapılan projede, ister sıfır peşinat, ister sıfır faiz ile firma bünyesinde 50 ay vade fırsatı sunuluyor. Şubat 2016'da teslim edilmesi planlanan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri yer alıyor. AVM, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, market, çocuk yüzme havuzu, yürüyüş parkuru gibi özelliklerin bulunduğu projede faizsiz konut satın almak imkanı tanıyor. 

Concord İstanbul
Faizsiz konut projelerinden bir diğeri ise Fikirtepe'de hayata geçirilen Concord İstanbul. 2016 yılında teslim edilecek olan Concord İstanbul projesinde yüzde 10 peşinat ile 50 ay vade farksız taksit yapılabiliyor. Yüzde 20'lik bedel 15 Ocak 2016'da ödenirken, diğer yüzde 20'lik bedel ise 15 Ocak 2017 tarihinde ödeniyor. Tasarımı Mimar Eren Yorulmazer tarafından yapılan Concord İstanbuş, 1173 adet konuttan oluşuyor. 

Ritim İstanbul
Dumankaya İnşaat güvencesiyle hayata geçirilen Ritim İstanbul projesi 1373 adet rezidans ve ofisten oluşuyor. Banka kredisi kullanılabilen projede Dumankaya Finansman Sistemi'ne göre 36 ay vade farksız taksit yapılabiliyor. Banka kredisinde ise 60 ayda vade farkı alınmıyor. Maltepe'de E-5 kenarında yer alan Ritim İstanbul, Anadolu Yakası Adalet Sarayı'na komşu konumda yükseliyor. Ritim İstanbul, Anadolu Yakası'ndaki faizsiz konut projelerinden. 

Marina Ankara
Ankara'da yükselen Marina Ankara projesi, Sinpaş Yapı tarafından inşa ediliyor. 2518 adet daireden oluşacak olan projede birbirinden farklı daire tipleri bulunuyor. Marina Ankara projesinden faizsiz konut sahibi olmak mümkün. Ankara'nın faizsiz konut projelerinden olan Marina Ankara'da, yüzde 10 peşinat ödeyen konut alıcıları 40 ay faizsiz vadelendirme ile konut sahibi olabiliyor. Peşinatsız yüzde 40'ını Sinpaş bünyesinde ödeyerek, kalan yüzde 60'lık kısım için kredi kullanılıyor. 

Yenitepe Kadıköy
Faizsiz konut projelerinden bir diğeri İstanbul Fikirtepe'de yükselen Yenitepe Kadıköy. 2016 yılı sonlarında teslim edilmesi planlanan Yenitepe Kadıköy projesinde 50 ay vade farksız taksitle ev sahibi olunabiliyor. Yenitepe Kadıköy, 21 katlı 4 blokta toplam 1100 konuttan meydana geliyor. Proje, Nuhoğlu İnşaat ve Gülsa İnşaat imzası taşıyor. 

5. Levent
Aralık 2017'de teslim edilecek olan 5. Levent projesi 4 bin metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. Torunlar GYO projesi olan 5. Levent'te yüzde 30 peşinat ile 36 ay vade farksız taksit yapılabiliyor. Anadolu Yakası'nda TEM'e cepheli olan proje konum olarak oldukça avantajlı. Projede, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, okul, kafe, avm, kapalı otopark ve güvenlik gibi ayrıcalıklar bulunuyor.