Fantasia Seramik'ten 'Baccarat' serisi

Fantasia Seramik, Fransız THG Firması tarafından geliştirilen Baccarat Serisi'ni tüketicinin beğenisine sunmaya hazırlanıyor

Fantasia Seramik'ten 'Baccarat' serisi

Fantasia Seramik, Fransız THG Firması tarafından geliştirilen Baccarat Serisi'ni tüketicinin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. 

Fantasia Seramik'ten Baccarat
Fantasia Seramik, Fransız THG firmasının Petale De Cristal Baccarat serisini piyasaya sunmaya hazırlanıyor. Clair, Dore, Rouge, Bleu, Noir kristal renklerinin yirmiye yakın farklı batarya kaplama seçenekleriyle sunulduğu seri lotus çiçeği temasını işliyor. 

Dünyaca ünlü iç mimar Pierre-Yves Rochon'ın lotus çiçeğinden ilham alarak Baccarat kristalleriyle tasarladığı Petale de Cristal serisi estetik ve kusursuzluğun birleştiği gösterişli bataryalar ile banyo aksesuarlarından oluşuyor. Tasarım itibariyle, 'narin çiçekler' olarak bilinen lotus çiçeğinin görüntüsünü yansıtan model, banyolarda şeffaflık ve sadeliğin temsilcisi oluyor. Saf kristalden üretilen koleksiyon, mavi, kırmızı, siyah ve dore renk seçenekleriyle istenilen tarza hitap edebiliyor.