Fantasia Seramik'ten yeni bir ürün

Fantasia Seramik mimar Daniel Libeskind tarafından Jacuzzi için tasarlanan Flow hidromasajlı küvet tasarımını iç piyasaya sunuyor

Fantasia Seramik'ten yeni bir ürün

3 Haziran 2014/Emlakwebtv
Dünyaca ünlü Amerikalı mimar Daniel Libeskind'in imzasını taşıyan Flow hidromasajlı küvet tasarımı, Fantasia Seramik tarafından Türk tüketicisinin beğenisine sunuluyor.

Geçtiğimiz yıl Milano Tasarım Haftası'nda lansmanı yapılan ürün, kare ve daire gibi iki klasik geometrik formun birbirine doğru bükülmesiyle oluşuyor. Hidromasaj teknolojisinde suyun girdabını, yani dönme hareketini çağrıştıran dinamik ve etkileyici formuyla Daniel Liebskind’in tasarım çizgisinden önemli izler taşıyan Flow, Roma termal hamamlarını ve Barok sarnıçlarının etkisini taşıyor.

Flow, ilk kez 2013 Milano Tasarım Haftası’nda sergilenmesinin ardından kısa sürede tasarım dünyasında tüm dikkatleri üzerine topladı. Londra Tasarım Festivali’nde de aynı ilgiyi gören Flow, her ortama uyum sağlayabilecek kullanışlı bir ürün olarak tüm dünyada beğeniyle kullanılıyor. TasarımcısıMimar Daniel Libeskind in “dairenin bükülmesiyle suya açılan bir kare” olarak tanımladığı Flow, üstün teknolojiye sahip fonksiyonel bir ürünü kusursuz bir tasarımla buluşturuyor.