Farilya Asia Pendik daire fiyatları 350 bin TL’den başlıyor

Tapu teslimleri hemen yapılan Farilya Asia Pendik projesinde daireler 350 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor

Farilya Asia Pendik daire fiyatları 350 bin TL’den başlıyor

Ufuk Mesken İnşaat imzası ile İstanbul Anadolu Yakası’nın Pendik ilçesinde inşa edilen Farilya Asia’da daire teslimlerinin 2018 yılının Temmuz ayında yapılması planlanıyor. Tapu teslimleri ise hemen gerçekleştiriliyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire seçeneklerine yer verilen Pendik Farilya Asia; A – B ve C olmak üzere 3 blok halinde yükseliyor. Marmara Denizi manzarasına hakim olan proje, 13 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde konumlanıyor.

Farilya Asia projesinde 1+1 dairelerin fiyatı 350 bin TL’den, 2+1 dairelerin fiyatı ise 396 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden tamamı peşin ödeme ile daire satın alındığında yüzde 10 oranında indirim yapılıyor.

Toplam 330 adet daireye yer verilen Farilya Asia Pendik projesinde dairelerin büyüklüğü 40 metrekare ila 251 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Proje, Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin hemen karşısında yükseliyor.

Dolayoba Mahallesi’nde Mimar Sinan Caddesi ve Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi kesişim noktasında hayat bulan Farilya Asia Pendik projesi; metro istasyonuna yürüme mesafesinde, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na ise 10 dakikalık uzaklıkta bulunuyor. 

 

Firma Bilgisi: Ufuk Mesken İnşaat
Proje Bilgisi: Farilya Asia