Farilya Asia'da yaşam Haziran'da başlıyor

Ufuk İstanbul Mesken tarafından İstanbul Pendik'te hayata geçirilen Farilia Asia'da yaşam Haziran ayında başlayacak

Farilya Asia'da yaşam Haziran'da başlıyor

İstanbul'un yükselen prim potansiyeliyle dikkat çeken ilçesi Pendik'te hayata geçirilen Farilya Asia projesinde inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Kapanmaz deniz manzarası ve özel lokasyonuyla dikkat çeken projede teslimler Haziran 2018'de başlayacak. 

382 bin TL'den başlayan fiyatlarla

Avlu meydanda bulunan 32 mağazaya da ev sahipliği yapan Farilya Asya, 4 bin 500 metrekarelik bu alanda site sakinlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak alt yapıya sahip olacak. Projenin bu bölümlerinde süpermarket, ev tekstili, restoranlar, kafe, yapı malzemeleri, yiyecek markaları, ev tekstili, kişisel bakım ürünleri, eczane, kuru temizleme ve banka şubesi gibi olanaklar karşılanacak Yüzde 8 oranında KDV dahil olmak üzere 382 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılacak dairelerin alımında ayrıca bankalardan kredi kullanımı da mümkün olacak. Farilya Asia'da daire fiyatları 845 bin TL'ye kadar çıkabilecek. 

Farilya Asia projesi

Kadıköy-Tavşantepe Metro hattının Sabiha Gökçen'e uzatılma kararıyla birlikte değer kazanan lokasyon üzerinde inşa edilen Farilya Asia projesi, metro ve bağlantı yollarına yakınlığıyla dikkat çekiyor. Yakında yapım çalışmalarının başlayacağı Kadıköy-Sabiha Gökçen Metro hattı hastane durağına yürüyüş mesafesinde konumlanan Farilya Asia'dan Sabiha Gökçen'e 10, Pendik Sahil yolu, tersanı ve deniz otobüslerine ise 5 dakikada ulaşmak mümkün olacak. E-5 karayoluna ise 2 dakikalık uzaklıkta bulunan proje, eğitim, sağlık, adliye ve alışveriş merkezlerine yakınlığıyla da dikkat çekiyor. Bugün itibarıyla kaba inşaatı tamamlanan Fariyla Asya'da teslimler Haziran 2018'de başlayacak

Deniz manzaralı daireler

Çağdaş bir kent projesi olarak tasarlanan Farilya Asia çoğunluğu kapanmaz deniz manzarasına sahip dairelerden meydana geliyor. Botaş Parka komşu olarak tasarlanan proje toplam 13 dönümlük arazi üzerinde ve 3 blok halinde hayata geçiriliyor. Toplamda 357 dairenin yer aldığı projede daire tipleri ve ebatlar ise şu şekilde tasarlanıyor:

- 1+1 daireler 82 - 96 metrekare
- 2+1 daireler 109 - 159 metrekare
- 3+1 daireler 161 - 173 metrekare
- 4+1 daireler ise 251 metrekare

Firma Bilgisi: ufuk istanbul mesken
Proje Bilgisi: Farilya Asia