Farklı ve göz alıcı mekânlar için

Evinizde dikkat çekici alanlar yaratmak istiyorsanız, tasarımlarıyla farklılığını kanıtlayan seramik karoları tercih edebilirsiniz

18 Ocak 2013 / emlakwebtv
Renkleri ve dokularıyla evinize farklı atmosferler kazandırmanıza yardımcı olacak seramik karolarla yaşadığınız mekanları zenginleştirebilirsiniz. NG Kütahya Seramik’in, doğayı tüm gerçekliğiyle dijital baskı tekniği kullanarak seramiğe taşıyan Origitile Koleksiyonu’ndaki Defne ve Prestige serileri evinize farklılık ve zarafet katacak.

Akdeniz sahillerinin güzel dokusu evinizde
NG Kütahya Seramik, Defne serisiyle Akdeniz sahillerinin güzel dokusunu mekanlarınıza taşıyor. Yaşam alanlarınızın havasını baştan aşağı değiştirecek olan Defne serisi, 75 cm x 30 cm ölçüsüyle sıra dışılığı ve zarafeti bir arada sergiliyor. Bone, beyaz ve vizon renklere sahip seri, farklı tarzlara alternatifler sunuyor.

Prestijli mekânlar
Origitile Koleksiyonu’ndaki, 75 cm x 30 cm ebadındaki yeni Prestige serisi ise mekanlarınıza göz alıcı bir stil kazandırıyor. Beyaz renkli dekoru ve fonuyla zarif çizgilere sahip olan seriyle etkileyici yaşam alanları yaratabilirsiniz.