Farmhouse Şile teslim tarihi

Eyfel Yapı tarafından 7 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Farmhouse Şile teslim tarihi olarak 2017 yılı veriliyor

Farmhouse Şile teslim tarihi

Farmhouse Şile teslim tarihine değinmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. Farmhouse Şile’de 44 adet daire yer alıyor. Farmhouse Şile projesi 2+1, 3+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Toplam 7 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Farmhouse Şile daire büyüklükleri 60 metrekare ile 120 metrekare arasında değişiyor.

Eyfel Yapı projesi olan Farmhouse Şile çiftlik olarak tasarlanıyor. Farmhouse Şile satılık daire fiyatları 139 bin TL’den başlıyor. Farmhouse Şile’de yüzde 40 peşinatla ev sahibi olunabiliyor. Farmhouse Şile projesindeki her blokta 4 daire bulunuyor.

Farmhouse Şile özellikleriyle de dikkat çekiyor. Projede yürüyüş parkuru, süs havuzu, sinema, kameralı güvenlik, güvenlik, göl, deniz manzarası, çocuk oyun alanlar ve açık otopark yer alıyor. Farmhouse Şile’de kümes, ağaç evleri, hobi bahçeleri ve göletler bulunuyor.

Farmhouse Şile teslim tarihi

Farmhouse Şile teslim tarihi
Farmhouse Şile teslim tarihi olarak 2017 yılı veriliyor.

Farmhouse Şile nerede?
Eyfel Yapı tarafından 7 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Farmhouse Şile Meşrutiyet Köyü’nde inşa ediliyor. Farmhouse Şile, İstanbul'a 30 dakika, Meşrutiyet Köyü-Işık Üniversitesi karşısında yükseliyor.

Farmhouse Şile adres bilgileri: Meşrutiyet Köyü Şile / İstanbul

Farmhouse Şile iletişim bilgileri
Telefon: 0532 111 44 54 
Web: http://farmhousesile.com

Şile nerede?
İstanbul’a bağlı olan Şile Marmara Bölgesi'nin kuzey doğusunda, Karadeniz kıyısında yer alıyor. Doğuda Kandıra, güneydoğuda Derince ve Körfez, güneyde Pendik ve Gebze, güneybatıda Çekmeköy ve batıda Beykoz ilçeleriyle komşu olan Şile’de birçok konut projesi hayata geçiriliyor. İstanbul’a yakınlığı ile dikkat çeken Şile, yeşil alanlarıyla da yatırımcıların ilgisini çekiyor.

 

 

Firma Bilgisi: Eyfel Yapı
Proje Bilgisi: Farmhouse Şile