Fatih Sultan Kuleleri

Fatih Sultan kuleleri Pendik’te bulunmaktadır. Fatih Sultan Kuleleri 14 katlı ve 2 blok halinde projeye eklenmiştir

Fatih Sultan Kuleleri

Fatih Sultan Kuleleri Pendik'te bulunmaktadır. Fatih Sultan Kuleleri 14 katlı ve 2 blok halinde projeye eklenmiştir. Çavuşoğlu Yemenler tarafından yapılan kulelerin teslimleri ise 2015 yılı Aralık ayında gerçekleşti. Fatih Sultan kulesi projesinde 108 adet daire bulunuyor ve dairelerin fiyatları ise 165 bin TL den başlıyor. Projede daireler 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon tipinde tasarlandı. Fatih Sultan kuleleri Tuzla Teknoparka, Şelaleparka, tuzla ve Pendik sahillerine yakın bir konumda tasarlanıyor ve bloklar 14 katlı olarak hayat geçiriliyor. Fatih Sultan kulelerinde fiyatlar 165 bin ile 300 bin arasında değişiklik gösteriyor.

Fatih Sultan Kuleleri konumu
Kuleler Ahmet Yesevi Mahallesinde alışveriş merkezlerine, Sabiha Gökçen Havalimanına oldukça yakın bir yerdedir. Kulelerde aileniz ve sizinle ilgili nerdeyse tüm detaylar en ince noktalara kadar düşünülmüştür.

Fatih Sultan Kuleleri ödeme seçenekleri
Binalar bütçenize uygun olarak esnek ödeme koşullarına sahiptir ve firma bünyesinde 72 aya kadar taksit imkanı da sizlere sunuluyor.

Fatih Sultan Kuleleri özellikleri
Fatih sultan kulelerinde açık otopark, çocuk oyun alanları, güvenlik, kameralı güvenlik, sauna, asansör, jeneratör, su deposu, yangın merdiveni, ısı pay ölçer, merkezi ısıtma, toplu taşıma, yürüyüş alanları, yeşil alan gibi özellikleri vardır.

Fatih Sultan kulelerinde daireye özel olarak görüntülü konuşma sitemi mevcuttur. Dairelerde merkezi anten sitemi bulunmaktadır. Binaların dış cephesinde özel yalıtımlı mantolama sistemi mevcuttur. Binalar tüm cephelerden ışık alabilmektedir. Binalara özel merkezi ısıtma merkezi mevcuttur.

 

Proje Bilgisi: Fatih Sultan Kuleleri