Fer Yapı Parima fiyatları!

Merter'de yükselen rezidans, ofis ve ticari birimlerinden oluşan Fer Yapı Parima projesinde ofis fiyatları 465 bin 600 TL'den başlıyor

Fer Yapı Parima fiyatları!

İstanbul Avrupa Yakası'nda Merter E-5 karayolu üzerinde yükselen Parima Merter, ev ve ofis konseptini bir arada sunuyor. Fer Yapı imzası taşıyan projede anahtar teslimleri hemen yapılıyor. 

Toplam 4 bin 183 metrekarelik arsa alanı üzerinde konumlanan Merter Parima'nın inşaat alanı 26 bin 249 metrekare. 16 katlı tek bloktan meydana gelen projede 224 adet ev-ofis ve 2 adet ticari birim bulunuyor. 

Fer Yapı Merter Parima'da ev-ofislerin büyüklüğü 45 metrekare ila 970 metrekare arasında değişiyor. Fiyatları ise minimum 465 bin 600 TL'den başlangıç gösteriyor. 

Tamamı peşin ödeme ile ev-ofis sahibi olunabilen Merter Fer Yapı Parima projesi için banka kredisi de kullanılabiliyor. Firma bünyesinde sunulan ödeme avantajına göre ise; hiç peşinat verilmiyor, 48 aya kadar vade yapılıyor. Bu durumda minimum taksit tutarları 4 bin 850 TL'den başlıyor. 

Merter metro ve Cevizlibağ metrobüs duraklarına yürüme mesafesinde olan Parima Merter; E5 karayoluna hemen bağlanılabilen bir konuma sahip olması sebebiyle ulaşım sorunlarını ortadan kaldırıyor. Güneyinde Zeytinburnu sahili, kuzeyinde merkezi iş alanı, batısında sanayi bölgesi, doğusunda Tarihi Yarımada'ya komşu konumuyla Parima, İstanbul’un en değerli bölgelerinin tam ortasında yer alıyor. 

Ayrıca teslime hazır ofisler sunan Fer Yapı Parima projesinin ofis sahiplerine sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; fıtness center, cafe lounge, back office concierge hizmetleri ve 8 ile 18 kişilik olmak üzere iki toplantı odası ve daha birçok aktivite alanı mevcut. 

Firma Bilgisi: Fer Yapı
Proje Bilgisi: Parima Merter