Fera Business Ümraniye!

Fera Grup güvencesiyle hayata geçirilen Fera Business Ümraniye ofis ve ticari ünite ihtiyacını karşılamak için geliştirildi

Fera Business Ümraniye!

Fera Grup güvencesiyle hayata geçirilen Fera Business Ümraniye ofis ve ticari ünite ihtiyacını karşılamak için geliştirildi. Alemdağ Caddesi'nin paralelinde yer alan projenin yatırım değeri 10 milyon dolar. Bina tamamlandığında ise 50 milyon dolarlık yatırım değerine ulaşacak. 

Natamam teslim edilecek

Kayalık bir zemine inşa edilen Fera Business Ümraniye 2 bin 195 metrekarelik alan üzerinde kuruluyor. Toplam 80 adet ofisten meydana gelen projede ofis büyüklükleri 86 metrekare ile 763 metrekare arasında değişiyor. 2017 yılı Nisan ayında tamamlanması planlanan projede ofisler ve dükkanlar natamam teslim edilecek. 

Fera Business Ümraniye!

Yüzde 10 indirim fırsatı

8 bin 100 TL metrekare fiyatına sahip olan Ümraniye Fera Business  projesinde peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. Projede peşinat olarak ofis bedelinin yüzde 50'si ödenirse kalan ofis bedeli 8 taksit yapılabiliyor. 

80 ofis ve 13 adet dükkandan meydana gelen proje, zemin altında 5, normalde 11 toplam 16 kattan meydana geliyor. Projede her kat 760 metrekare olarak tasarlanıyor. Fera Business Ümraniye projesinde güvenlik, kameralı güvenlik ve kapalı otopark gibi hizmetler bulunuyor. 

Teslimler 2017 Nisan'da

Fera Business Ofis, Ümraniye Sütçü İmam Caddesi'nin başında konumlanıyor. Proje, bölgede yer alan imarlı ve en büyük son parselde yapılıyor. 2015 yılı Ekim ayında inşaat çalışmaları başlayan Ümraniye Fera Business projesinin 2017 yılı Nisan ayında bitirilmesi planlanıyor. 

Firma Bilgisi: fera grup
Proje Bilgisi: Fera Business Ümraniye