Fera Business Ümraniye'de deniz manzaralı çalışma keyfi

Fera Grup'un Ümraniye Alemdağ'da geliştirdiği Fera Business Ümraniye deniz manzaralı çalışma keyfi sunuyor

Fera Business Ümraniye'de deniz manzaralı çalışma keyfi

Fera Grup'un Ümraniye Alemdağ'da geliştirdiği Fera Business Ümraniye deniz manzaralı çalışma keyfi sunuyor. İkinci kattan itibaren tüm ofis çalışanlarına deniz manzarasında çalışma keyfi sınan proje bölgedeki nitelikli A plus ofis ihtiyacını karşılıyor. 

Metrekaresi 8 bin 100 TL'den başlayan fiyatlarla

Fera Business Ümraniye, Adalar ve deniz manzarasına sahip A plus ofislerde iş dünyasının yüksek standartlı ve konforlu ofis ihtiyacını karşılıyor. Fera Business Ümraniye fiyatları metrekaresi 8 bin 100 TL'den başlangıç gösteriyor. Ümraniye'nin Alemdağ bölgesinde imarlı son büyük parselde geliştirilen Fera Business Ümraniye projesi, kot farkının getirdiği avantajı mülk sahiplerine sunuyor. Projede ofisler ikinci kattan itibaren Adalar ve deniz manzarasını görüyor. 

Fera Business Ümraniye'de deniz manzaralı çalışma keyfi

Teslimler Nisan 2017'de

Ofis büyüklüklerinin 86 metrekare ile 763 metrekare arasında değiştiği Fera Business Ümraniye projesinde ofislerde metrekare fiyatı 8 bin 100 TL+KDV olarak uygulanıyor. Teslimlerin Nisan 2017'de yapılması planlanan projede, peşin veya banka kredisi ödemelerde yüzde 10 indirim veya yüzde 50 peşinat ödenmesi durumunda kalanı vade farksız 8 taksit imkanları ile cazip ödeme fırsatları kısa süre daha devam edecek. 

Satılabilir alan 10 bin 500 metrekare

Toplam 16 katlı projede, 9 kat ofis, 2 kat dükkan, 1 kat market, 1 kat depo ve 3 kat otopark olacak. Her kat ise 763 metrekare alana sahip. Dükkanların olduğu ilk iki kat 1000'er metrekare olarak planlandı. Toplam 8 bin metrekare ofis, 2 bin 500 metrekare dükkan olmak üzere satılabilir alan 10 bin 500 metrekareyi buluyor. Gül İnşaat ve Karmar Ortaklığı tarafından hayata geçirilen konut markası Fera Grup’un ikinci projesi Fera Business, kayalık zemine inşa ediliyor. Proje için 21 metrelik hafriyat kazıldı. Ekim 2015’te başlanan inşaatın Nisan 2017’de tamamlanması planlanıyor.

Firma Bilgisi: Fera Group
Proje Bilgisi: Fera Business Ümraniye