Fera Life 2016 sonunda teslim edilecek

Fera Grup tarafından Kartal Uğur Mumcu lokasyonunda hayata geçirilen Fera Life projesinde teslimler 2016 yılının sonunda başlayacak

Fera Life 2016 sonunda teslim edilecek

Fera Grup tarafındana 120 milyon liralık yatırım bedeliyle Kartal-Uğur Mumcu Mahallesi'nde hayata geçirilen Fera Life Kartal projesinde teslimler 2016 yılının sonunda başlayacak. Yatırımcısına 6 ayda yüzde 35'lik prim sağladığı açıklanan projede, 94 konut ve 32 ticari birim bulunuyor. Fera Life Kartal toplam 25 bin metrekarelik inşaat alanından oluşuyor. 

Fera Life Kartal fiyatları
İnşaatına 2015 Temmuz'unda başlanan ve şu ana kadar yüzde 65'i satılan Fera Life Kartal'da konutların metrekare fiyatları 4.500 TL'den başlıyor ve 5.500 TL'ye kadar değişiyor. Projede ticari birim satışlarına da başlandığı açıklandı.

 

Fera Life 2016 sonunda teslime edilecek

 

Fera Grup'un ilk gayrimenkul projesi olma özelliğini taşıyan Fera Life hakkında bilgi veren Fera Grup Yönetim kurulu Üyesi Emrullah Yedikardeş, insanların lüks ve yüksek kalite standartlarına kolay ulaşmalarını sağlayacak projeler geliştirdiklerini söyledi. Yedikardeş, markalı projeler üretmenin yararına inandıklarını vurgulayarak:

"Şimdiden bizi tanıyanlar ve projemizi inceleyenler, 2015 yılındaki belirsiz ortama rağmen Kartal projemize ilgi gösterdiler.  Bu projede yüzde 65’lik satış başarısına ulaştık. Erken davranıp Fera Life Kartal’a yatırım yapanlar da birkaç ay içinde yüzde 35’lik getiri oranına kavuştular” dedi. 

Fera Grup projeleri
İkisi mimar üç ortak tarafından kurulan Fera Grup, bugüne dek Fera markasıyla iki yeni proje hayata geçirdi. Kartal ve Ümraniye'de geliştirilen projeyelerde toplam 220 milyon liralık yatırım hacmine ulaşan Fera Grup, Ümraniye'de hayata geçirdiği ticari gayrimenkul projesi Fera Business Ümraniye'nin satış ofisini de ilerleyen haftalarda açmayı hedefliyor. 

Firma Bilgisi: Fera Group
Proje Bilgisi: Fera Life Kartal