Fera Life Kartal fiyatları 470 bin TL'den başlıyor

Fera Group imzası ile İstanbul Kartal'da hayata geçirilen Fera Life Kartal fiyatları 470 bin TL'den başlıyor

Fera Life Kartal fiyatları 470 bin TL'den başlıyor

Fera Group imzası ile İstanbul Kartal'da hayata geçirilen Fera Life Kartal fiyatları 470 bin TL'den başlıyor. 5 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Fera Life Kartal projesi toplam 94 adet daire ve dükkandan meydana geliyor. 

2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinden meydana gelen Fera Life Kartal satılık daire büyüklükleri 92 metrekare ile 159 metrekare arasında değişiyor. 10 katlı iki bloktan oluşan Fera Life Kartal projesinin tamamı balkonlu dairelerden meydana geliyor. Fera Life Kartal projesinin sosyal donatıları ve daire özellikleri henüz açıklanmadı.

Fera Life Kartal fiyatları 470 bin TL'den başlayıp 860 bin TL'ye kadar yükseliyor. Projede en düşük metrekare birim fiyatl 4 bin 500 TL olarak belirlendi. Fera Life Kartal projesinden daire satın almak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Proje ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Fera Group'un ilk konut projesi olan Fera Life Kartal, Kartal'ın hızla gelişen bölgesi Uğur Mumcu Mahallesi'nde yer alıyor. Projenin bir tarafı deniz, bir tarafı orman manzarasına hakim. Daireler dördüncü kattan itibaren deniz manzarası görüyor. Kartal'da yer alan proje, metro, E-5 ve E-6'ya yakın bir konumda bulunuyor. 

120 milyon yatırım bedeline sahip Fera Life Kartal prpjes, 6 ayda yatırımcısına yüzde 35 prim kazandırdı. Projede konutların yüzde 65'inin satışı tamamlandı. Ticari ünitelerin ise satışları başladı. Fera Life Kartal teslim tarihi olarak 2017 yılının Nisan ayını veriyor. Fera Group imzası taşıyan Fera Life Kartal, yatırım ve oturum amaçlı tercih ediliyor. 

Firma Bilgisi: Fera Group
Proje Bilgisi: Fera Life Kartal