Fera Life Kartal ticari birimlerinde erken teslim

Fera Grup imzasıyla Kartal'da inşa edilen Fera Life Kartal'da, AVM mantığıyla inşa edilen 7 bin metrekarelik ticari bölüm Aralık ayında faaliyete başlayacak

Fera Life Kartal ticari birimlerinde erken teslim

Fera Grup tarafından inşa edilen Fera Life Kartal projesinin AVM mantığı ile inşa edilen 7 bin metrekarelik açık ticari alan bölümü Aralık ayında hayata geçiriliyor.

Fera Life Kartal'ın yüzde 70'i satıldı
Toplam 94 adet konut ve 32 adet ticari birimden oluşan Fera Life Kartal projesi, 25 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde inşa ediliyor. Temmuz 2015 tarihinde inşaatın başladığı projede teslimler Nisan 2017'de gerçekleşecek. Projenin yüzde 70'lik kısmı ise şimdiden satılmış durumda. 

Metrekaresi 4.500 TL'den başlayan fiyatlarla
Ticari birimlerde satış ve kiralamalrın başladığı Fera Life Kartal projesinde metrekare fiyatları 4.500 TL-5.500 TL aralığında seyrediyor. Ticari birimlere yoğun bir ilgi gösterildiğini ve bu nedenle ticari birimlerde erken teslimlerin başlayacağını belirten Fera Frup Yönetim Kurulu Üyesi Emrullah Yedikardeş:

"Teslimler Aralık ayında başlayacak. Uğur Mumcu’da böyle bir çarşı gerçek bir ihtiyaç. Bu nedenle pek çok önemli marka kiralamak için firmamızla temas halinde. Çarşının bölgeye ticari canlılık getireceğine inanıyoruz. Bu canlılıktan pay almak isteyen bankalar için Fera Life Kartal iyi bir fırsat olacak " ifadelerini kullandı. 

Fera Life Kartal projesi
Kartal Uğur Mumcu Mahallesinde yükselen Fera Life Kartal bünyesinde 24 adet 3+1 ve 70 adet de 2+1 tipinde konut bulunuyor. Konut büyüklüklerinin 92 metrekare ile 159 metrekare arasında değiştiği proje, D-100 ve TEM otoyolları yanında Sabiha Gökçen Havalimanı gibi merkezi noktalara da oldukça yakın bir lokasyonda yükseliyor. 

Firma Bilgisi: fera grup
Proje Bilgisi: Fera Life Kartal