Ferko dev fuara Ilgaz Mountain projesiyle katılacak

Ferko, bu yıl 28-31 Ocak 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan EMITT Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'na Ilgaz Mountain Hotel&Resort projesiyle katılma kararı aldı

Ferko dev fuara Ilgaz Mountain projesiyle katılacak

EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizmve Seyahat Fuarı bu yıl 28-31 Ocak 2016 tarihleri arasında düzenlenecek. TÜYAP'ın ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan fuara katılma kararı alan Ferko, Ilgaz Mountain Hotel&Resort projesini ziyaretçilere tanıtacak.

Ferko Ilgaz Mountain ile EMITT etkinliğinde
Turizm sektörünün en önemli firmaları 28 Ocak'ta TÜYAP'ta gerçekleştirilecek Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, EMITT'e hazırlanıyor. Ilgaz Dağı'nda hayata geçirilen ve 12 bin 700 metrekarelik kapalı alanıyla hizmete açılan Ilgaz Moundain Hotel&Resort ile fuara katılma kararı alan Ferko, ziyaretçilere projenin ayrıcalıklarını aktarma fırsatı bulacak. 

261 oda, 538 yataklı dev tesis
Toplamda 261 oda ve 538 yatak kapasitesiyle hizmet veren tesis, konaklama hizmetinin yanında balo ve konferans salonlarıyla da yakllaşık 800 kişiye hizmet sunuyor. Ilgaz Mountain Hotel&Resort projjesinde SPA; sağlık üniteleri ve geliştirilen çeşitli aktivitelerle yılın bütününde de müşterileri ağırlamaya hazırlanıyor. 

Tüm yıl boyunca şehrin gürültüsünden ve kıyı tatilinin bunaltıcı atmosferinden sıkılanlar için alternatif bir tatil seçeneği sunan Ferko Ilgaz Mountain Hotel&Resort'un 2016 yılında tamamlanması planlanıyor.

Firma Bilgisi: Ferko Inşaat
Proje Bilgisi: ılgaz mountain hotel&resort