Ferko İnşaat Levent'e imza atıyor

Ferko İnşaat Levent'te hayate geçirdiği yeni projesi Ferko Signature’ı satışa çıkardı. Metrekaresi 7 bin 500 dolar

Ferko İnşaat Levent'e imza atıyor

21 Mayıs 2014 / Emlakwebtv / Eva Babaoğlu
Ferko İnşaat Levent’teki projesi Ferko Signature’ı satışa çıkardı. Toplam inşaat alanı 127 bin metrekare olan Ferko Signature projesi 2 bloktan oluşuyor. Sign-1 kule ofis konseptinde ve 30 kat yüksekliğinde, Sign-2 ise 6 kat ve yatay ofislerden meydana geliyor.

350 milyon dolarlık yatırım
Ferko Signature Levent projesinin 350 milyon dolarlık bir yatırım olduğuna dikkat çeken Ferko İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Meriç, lansman öncesi projenin yüzde 5’ini sattıklarını söyledi.

Ferko Signature Metrekaresi 7 bin 500 dolar
30 kattan oluşan Sign-1 ofis bloğunda ofisler metrekaresi 7 bin 500 dolar ile 11 bin dolar arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Ofisler 137 metrekare ile 336 metrekare arasında değişiyor ve her katta 1752 metrekare 5 birim yer alıyor. Sign-2 ofis bloğunun ise 10 bin metrekare brüt kiralanabilir alanı bulunuyor. 6 kattan meydana gelen Sign-2 ofis bloğunda ofislerin metrekaresi isteğe bağlı belirlenecek.

Ferko Signature teslim tarihi?
30 ay sonra teslimlerinin yapılması planlanan Ferko Signature projesi 2 ofis bloğu ve bunları birbirine bağlayan kent bahçesinden oluşacak.

Ferko Signature nerede?
Ferko Signature, metroya 50 metre, Şişli-Mecidiyeköy’e 3 km, Boğaziçi köprüsüne 4 km, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 6 km, Maslak’a 6 km, Taksim’e ise 7 km mesafede yer alıyor.

Ferko’dan 5 yeni proje geliyor
Ferko Signature Levent’in yanı sıra başka projelerinin de olacağına dikkat çeken Ferit Meriçten, bu yıl içinde 5 yeni proje hayata geçireceklerini belirterek lokasyon olarak Kağıthane, Hasköy ve Göktürk’ü seçtiklerini söyledi. Göktürk’teki projelerini Eylül ayı gibi satışa çıkarmayı planladıklarının belirten Meriçten, “Göktürk projemiz yaklaşık 1 milyan dolarlık bir yatırım. 450-500 civarında üniteden oluşacak büyük bir konut projesi” diye konuştu.

Firma Bilgisi: Ferko Inşaat