Ferko İnşaat'tan LÖSEV'e destek

Ferko İnşaat, LÖSEV'in başlattığı 'Bir Tuğla da Sen Koyar mısın?' projesine destek veriyor

Ferko İnşaat'tan LÖSEV'e destek

Ferko İnşaat, LÖSEV'in Avrupa'nın ilk, ülkemizin en donanımlı onkoloji kenti ve hastanesini hayata geçirmek için başlattığı 'Bir Tuğla da Sen Koyar mısın?' projesine destek veriyor. Ankara'da yapımı süren hastane tamamlandığında, poliklinik odalarından biri Ferko İnşaat adını taşıyacak.

Bir tuğla da sen koyar mısın?
Gayrimenkul ve inşaat sektörünün önde gelen şirketlerinden Ferko İnşaat, Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) tarafından hayata geçirilen 'Bir tuğla da sen koyar mısın?' projesine destek veriyor. Ekim 2014'te inşasına başlanan, tamamlandığından onkoloji alanında Türkiye'nin en modern ve donanımlı hastanesi olması hedeflenen projeye Ferko İnşaat bağışta bulundu. Ankara İncek'te başta onkoloji olmak üzere tüm branşlarda hastalara hizmet verecek, multidisipliner ve toplam 280 yatak kapasitesine sahip olacak hastanenin poliklinik odlarından biri Ferko İnşaat adını taşıyacak.

Ferko İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökçe Meriçten

Ferko inşaat gurur duyuyor
LÖSEV'e ve geliştirilen projeye inançlarının tam olduğunu belirten Ferko İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökçe Meriçten, "LÖSEV'in uzun yıllardır tüm yardımları tek çatı altında toplayarak bir köprü görevi gördüğünü düşünüyoruz ve destekliyoruz. 'Bir Tuğla da Sen Koyar mısın?' projesi de bu hedef doğrultusunda hayata geçen önemli bir proje. Tamamlandığı zaman hastalara hizmet verilecek poliklinik odalarından birine Ferko İnşaat adının verilmesinden gurur ve mutluluk duyuyoruz" dedi.

Firma Bilgisi: Ferko Inşaat