Ferko Line Kağıthane yakında satışa çıkacak

95 milyon liraya mal olması beklenen Ferko Line Kağıthane’nin önümüzdeki günlerde satışa sunulması planlanıyor

Ferko Line Kağıthane yakında satışa çıkacak

Ferko İnşaat tarafından İstanbul Kağıthane’de yapımına devam edilen Ferko Line; otel, ofis ve dükkanlardan meydana gelen karma bir yaşam alanı sunuyor. Henüz talep toplama sürecinde olan projenin yakın zamanda satışa sunulması bekleniyor.

Plastifay Kimya Endüstrisi A.Ş.'ye ait arazi alanı üzerine inşa edilen Ferko Line Kağıthane, Axis Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin hemen karşısında yer alıyor. Ayrıca proje, Sadabad Has Bahçe Mesire Alanı’na da yürüme mesafesinde.

95 milyon liraya mal olması beklenen Kağıthane Ferko Line, 20 bin 436 metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor. Projede 173 oda kapasiteli bir otel, 231 adet ofis ve 48 adet dükkan bulunuyor.

6, 12 ve 13 katlı bloklarda halinde tasarlanan Ferko Line Kağıthane’nin toplam inşaat alanı 122 bin 239 metrekare, blokların taban oturumu ise 9 bin 745 metrekare olarak belirleniyor.

Teslimleri 2019 yılının ilk çeyreğinde yapılacak olan Ferko Line Kağıthane projesi; eğitim kurumlarına, sağlık kuruluşlarına, alışveriş merkezlerine ve bölgenin geniş dinlenme parklarına yakın mesafede yer alıyor.

Firma Bilgisi: Ferko Inşaat
Proje Bilgisi: Ferko Line