Ferko Signature fiyatları

Ferko Signature fiyatları ve proje özelliklerine haberimizden ulaşabilirsiniz

Ferko Signature fiyatları

Ferko Signature Levent'te 127 bin metrekare alan üzerinde Ferko İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Ferko Signature fiyatlarına değinmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim.

Ferko Signature projesi Sign-1 ofisleri satılacak olup, Sign-2 ofisleri de kiralanacak şekilde tasarlanıyor. Ferko Signature projesinde yer alan kent bahçelerinde restoran, cafe ve yeşil alan ofis sahiplerine ve çalışanlarına sosyal imkan olarak sunuluyor. Yatay ve modüler sistemin kullanıldığı Ferko Signature projesi Signature Lounge hizmetiyle de ofislere özel toplantı salonu imkanı sağlıyor. Ayrıca Ferko Signature projesi Business Center ile tam donanımlı iş yaşamını ofis sahibi olmak isteyenler için tasarlıyor.

Ferko Signature; 13'ncü kata kadar manuel, 13. kat üzerinde ise bina otomasyon sistemi dâhilinde çalışan ve otomatik olarak açılabilen pencereler ile de ofis hayatının en büyük sorunlarından biri olan temiz hava eksikliği yaşanmaması hedefleniyor.

Ferko Signature teslim tarihi
Ferko Signature teslimlerinin 30 ay sonra yapılması planlanıyor.

Ferko Signature fiyatları
Ferko Signature fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. Buna göre Ferko Signature fiyatları metrekaresi 8 bin 200 dolar ile 12 bin dolar arasında değişiyor.

Ferko Sİgnature nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Ferko Signature Levent'te Ferko İnşaat tarafından konumlandırılıyor.

Ferko Signature nasıl gidilir?
Ferko Signature projesi Levent'te yer almakta olup, Ferko Signature yol tarifi şöyle: Metroya 50 metre, Şişli – Mecidiyeköy'e 3 km, Boğaziçi Köprüsü'ne 4 km, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 6 km, Maslak'a 6 km ve Taksim'e 7 km mesafede yer alıyor.

Ferko Signature adres bilgileri: Büyükdere Caddesi No:175 Levent 34398 İstanbul

Ferko Signature iletişim bilgileri
Ferko Signature tel: 0212 268 11 44
E-mail: info@ferkosignature.com

 

"Ferko Signature fiyatları" Başlıklı Haberin Galerisi

Ferko Signature fiyatları

Ferko Signature fiyatları

Ferko Signature fiyatları

Ferko Signature fiyatları

Proje Bilgisi: Ferko Signature