Ferko Signature hızla yükseliyor

Levent Büyükdere Caddesi'nde, Ferko tarafından hayata geçirilen Ferko Signature binasında inşaat çalışmaları tüm hızıyla sürüyor

Ferko Signature hızla yükseliyor

Ferko İmzasıyla Levent Büyükdere Caddesi üzerinde inşaat çalışmaları devam eden Ferko Signature büyük bir hızla yükseliyor. Projenin yıl sonuna dek tamamlanması planlanıyor

Ferko Signature'de son durum
Merkezi konumu ve özel mimari yapısıyla dikkat çeken Ferko Signature'de satışların yüzde 70'inin tamamlandığı ifade ediliyor. Proje, Türkiye'nin en önemli iş ve sosyal yaşam merkezlerinden biri üzerine hayata geçiriliyor.

Ferko Signature nerede?
2016 yıl sonunda tamamlanması hedeflenen proje, metroya 50 metre, Şişli-Mecidiyeköy'e ise 3 kilometrelik mesafede bulunuyor. Boğaziçi Köprüsü'ne 4 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne ise 6 kilometre mesafede yer alan Ferko Signature ayrıca, Taksim'e 7, Maslak'a ise 6 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Ferko Signature satışlarında son durum... Öğrenmek için tıklayın...

Ferko Signature fiyatları
İstanbul'un en merkezi noktalarından biri üzerinde yükselen Ferko Signature'de satış fiyatları ise metrekaresi 8.000 dolardan başlıyor ve 12.000 dolara kadar yükselebiliyor. 

 

Ferko Signature hızla yükseliyor

 

Büyükdere Caddesi üzerinde hayata geçirilen Ferko Signature, 127 bin metrekarelik toplam inşaat alanı üzerinde yükseliyor. 2 ofis bloku ve bunları birbirine bağlayan kent bahçesinden meydana gelen projede 40 bin metrekare brüt satılabilir alan bulunuyor. 30 katlı inşa edilen ilk blok olan Sign-1 ofislerinde satışlar devam ediyor. 10 bin metrekarelik brüt kiralanabilr alan üzerinde kurulu 6 katlı Sign-2'de kiralamaların projenin tamamlanmasının ardından sürmesi bekleniyor. 

Lord Norman Foster imzası
Proje, dünyanın en önemli mimari yapılarının altında imzası bulunun Lord Norman Foster'in imzasını taşıyor. Foster, Londra’da Wembley Stadyumu, 30 St. Mary Axe Gherkin Kulesi, New York’ta Hearst Kulesi, Hong Kong ve Beijing Uluslararası Havalimanı gibi projeleri hayata geçirmişti. 

Firma Bilgisi: Ferko Inşaat
Proje Bilgisi: Ferko Signature