Ferko Signature nerede?

Ferko İnşaat tarafından hayata geçirilen Ferko Signature Levent'te yer alıyor

Ferko Signature nerede?

21 Mayıs 2014 / Emlakwebtv
Ferko İnşaat tarafından Levent’te hayata geçirilen Ferko Signature 127 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. 30 ayda tamamlanması planlanan Levent Ferko Signature 2 blok şeklinde tasarlanıyor. 10 bin 600 metrekare alan üzerine inşa edilen Ferko Signature’ın, 30 kattan oluşuyor. Sign-1’deki ofislerinin 25 katını satılacak olan Ferko Signature, 6 kattan meydana gelen Sign-2’deki ofislerinin kiralanması planlanıyor.

Ferko Signature; 13’ncü kata kadar manuel, 13. kat üzerinde ise bina otomasyon sistemi dâhilinde çalışan ve otomatik olarak açılabilen pencereler ile de ofis hayatının en büyük sorunlarından biri olan temiz hava eksikliği yaşanmayacak. Ferko Signature, ferah ve modern ofislerinin yanı sıra molalar için özel olarak tasarlanan 'Kent Bahçesi' ile de farklılığını ortaya koyuyor. ‘Kent Bahçesi’ konsepti ile oluşturulan yeşil alan, cafe ve restoranları da içinde barındıran bölge, iş yaşamının temposunda çalışanlara nefes alacak zamanlar yaratacak.

Ferko Signature fiyatları
Bugün lansmanı düzenlenen Ferko Signature fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. Ferko Signature 7 bin 500 ila 11 bin dolar arasında değişiyor.

Ferko Signature nerede?
Sosyal yaşamın kalbinde, şehrin gözde merkezlerinden Levent’te lüksün kapılarını aralayacak olan Ferko Signature, merkezi konumuyla da ön plana çıkıyor. Metroya 50 metre, Şişli – Mecidiyeköy’e 3 km, Boğaziçi Köprüsü’ne 4 km, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 6 km, Maslak’a 6 km ve Taksim’e 7 km mesafede yer alıyor.

"Ferko Signature nerede?" Başlıklı Haberin Galerisi

Ferko Signature nerede?

Ferko Signature nerede?

Ferko Signature nerede?

Ferko Signature nerede?

Proje Bilgisi: Ferko Signature