Ferko Signature Projesi

Ferko Signature projesi 7 bin 500 dolardan başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor

Ferko Signature Projesi

Ferko İnşaat tarafından hayata geçirilen Ferko Signature Levent’te konumlandırılıyor. Ferko Signature projesi 127 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Geçtiğimiz aylarda düzenlenen basın toplantısında tanıtımı yapılan Ferko Signature projesinde yer alan Sign-1 ofisleri satılacak olup, Sign-2 ofisleri de kiralanacak.

Yatay ve modüler ofislerden meydana gelen Ferko Signature projesi kent bahçesi konsepti ile tasarlanıyor. Ferko Signature projesinde yer alan kent bahçelerinde restoran, cafe ve yeşil alan ofis sahiplerine ve çalışanlarına sosyal imkan olarak sunuluyor. Ferko Signature projesi Signature Lounge hizmetiyle de ofislere özel toplantı salonu imkanı sağlıyor. Ayrıca Ferko Signature projesi Business Center ile tam donanımlı iş yaşamını ofis sahibi olmak isteyenler için tasarlıyor.

Ferko Signature; 13’ncü kata kadar manuel, 13. kat üzerinde ise bina otomasyon sistemi dâhilinde çalışan ve otomatik olarak açılabilen pencereler ile de ofis hayatının en büyük sorunlarından biri olan temiz hava eksikliği yaşanmaması hedefleniyor.
Ferko Signature projesi ile ilgili olarak Ferko İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökçe Meriçten şu açıklamalarda bulunuyor:

İş yaşamında İstanbul’un gözde merkezlerinden biri olan Levent’te gerçekleştireceğimiz Ferko Signature projesi; 2 ofis bloğu ve bunları birbirine bağlayan kent bahçesinden oluşacak. Projeyi 30 ayda hatta daha da erken tamamlamayı hedefliyoruz.

Ferko Signature projesi teslim tarihi
Ferko Signature teslimlerinin 30 ay sonra yapılması planlanıyor.

Ferko Signature projesi fiyatları
Ferko Signature fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. Buna göre Ferko Signature fiyatları 7 bin 500 ila 11 bin dolar arasında değişiyor.

Ferko Sİgnature projesi nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Ferko Signature Levent’te Ferko İnşaat tarafından konumlandırılıyor.

Ferko Signature projesi nasıl gidilir?
Ferko Signature projesi Levent’te yer almakta olup, Ferko Signature yol tarifi şöyle: Metroya 50 metre, Şişli – Mecidiyeköy’e 3 km, Boğaziçi Köprüsü’ne 4 km, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 6 km, Maslak’a 6 km ve Taksim’e 7 km mesafede yer alıyor.

Ferko Signature adres bilgileri: Büyükdere Caddesi No:175 Levent 34398 İstanbul

Ferko Signature projesi iletişim bilgileri
Ferko Signature tel: 0212 268 11 44
E-mail: info@ferkosignature.com

"Ferko Signature Projesi" Başlıklı Haberin Galerisi

Ferko Signature Projesi

Ferko Signature Projesi

Ferko Signature Projesi

Ferko Signature Projesi

Proje Bilgisi: Ferko Signature