Ferko Signature projesinin yarısı tamamlandı

Dünyaca ünlü mimar Norman Foster imzası taşıyan ve Ferko tarafından hayata geçirilen Ferko Signature projesinin yarısı tamamlandı

Ferko Signature projesinin yarısı tamamlandı

Dünyaca ünlü mimar Norman Foster imzası taşıyan ve Ferko tarafından hayata geçirilen Ferko Signature projesinin yarısı tamamlandı. 30 kattan oluşan projede 15'inci kata gelindi. İş dünyasının kalbinin attığı Levent'ye yükselen Ferko Signature projesinde ofislerin yüzde 80'inin satışı tamamlandı. 

Mimarisi Lord Norman Foster imzası taşıyor

Levent Büyükdere Caddesi üzerinde yükselen projede 15'inci kata gelindi. İnşaatının yarısı tamamlanmasına rağmen yatırımcısından büyük ilgi gören 30 katlı projede ofislerin yüzde 80'i satıldı. Dünyaca ünlü mimar Lord Norman Foster imzası taşıyan Ferko Signature, tasarımı ve mimarisinin yanı sıra teknolojik özellikleri ile de dikkat çekiyor. Projenin yıl sonunda tamamlanması bekleniyor. 

Ferko Signature projesinin yarısı tamamlandı

40 bin metrekare brüt satılabilir alan ve 30 kattan oluşan Sign-1'deki ofislerin satışında hızla ilerlenirken, 10 bin metrekare brüt alan üzerine kurulan 6 katlı Sign-2'deki ofislerin kiralanması ise proje tamamlandıktan sonra başlayacak. 

Yatırımcılardan büyük ilgi görüyor

Projede satılabilir alanların yüzde 80'inin sahiplerini bulduğunu belirten Ferko Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökçe Meriçten; ''Projemizde titizlikle çalışarak oldukça büyük bir yol kat ettik. Levent’in merkezinde, tüm bağlantı yollarına yakın olan Ferko Signature yatırımcılar tarafından büyük ilgi görüyor” dedi.

Ferko Signature projesinin yarısı tamamlandı

Ferko Signature fiyatları 8 bin dolardan başlıyor

Merkezi konumu ile öne çıkan Ferko Signature, metroya 50 metre,  Şişli – Mecidiyeköy’e 3 km, Boğaziçi Köprüsü’ne 4 km, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 6 km, Maslak’a 6 km ve Taksim’e 7 km mesafede konumlanıyor. Ferko Signature fiyatları ise metrekaresi 8 bin dolar ile 12 bin dolar arasında değişiklik gösteriyor. 

 

Firma Bilgisi: Ferko Inşaat
Proje Bilgisi: Ferko Signature