Ferko Signature teslim tarihi!

Levent'te FErko İnşaat tarafından hayata geçirilen Ferko Signature teslimlerinin 30 ay sonra yapılması planlanıyor

Ferko Signature teslim tarihi!

28 Mayıs 2014 / Emlakwebtv
Levent Ferko Signature projesi 127 bin metrekare alan üzerinde Ferko İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Ferko Signature 2 blok şeklinde yükseliyor. Ferko Signature teslim tarihi olarak 30 ay sonrası veriliyor. Levent Ferko Signature 30 katlı bir şekilde inşa ediliyor. Ferko Signature Sign-1’deki ofislerinin 25 katını satılması ve Ferko Signature Sign-2’deki ofislerinin kiralanması planlanıyor. Ferko Signature; 13’ncü kata kadar manuel, 13. kat üzerinde ise bina otomasyon sistemi dâhilinde çalışan ve otomatik olarak açılabilen pencereler ile de ofis hayatının en büyük sorunlarından biri olan temiz hava eksikliği yaşanmaması hedefleniyor.

Ferko Signature fiyatları
Ferko Signature fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. Ferko Signature 7 bin 500 ila 11 bin dolar arasında değişiyor.

Ferko Signature ödeme planı
Ferko Signature ödeme planı kapsamında ofis sahibi olmak isteyenlere özel seçenekler sunuluyor. Ferko Signature satış ofisi tarafından detaylı bilgiler veriliyor.

Ferko Signature teslim tarihi
Geçtiğimiz günlerde lansmanı düzenlenen Ferko Signature teslim tarihi olarak 30 ay sonrası planlanıyor.

Ferko Signature nerede?
Sosyal yaşamın kalbinde, şehrin gözde merkezlerinden Levent’te lüksün kapılarını aralayacak olan Ferko Signature, merkezi konumuyla da ön plana çıkıyor. Metroya 50 metre, Şişli – Mecidiyeköy’e 3 km, Boğaziçi Köprüsü’ne 4 km, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 6 km, Maslak’a 6 km ve Taksim’e 7 km mesafede yer alıyor.

Ferko Signature iletişim bilgileri
Ferko Signature adres: Büyükdere Caddesi No:175 Levent 34398 İstanbul
Ferko Signature tel: 0212 268 11 44
E-mail: info@ferkosignature.com

 

 

"Ferko Signature teslim tarihi!" Başlıklı Haberin Galerisi

Ferko Signature teslim tarihi!

Ferko Signature teslim tarihi!

Ferko Signature teslim tarihi!

Ferko Signature teslim tarihi!

Proje Bilgisi: Ferko Signature