Ferko Signature yol tarifi

Ferko Signature yol tarifine haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Ferko Signature yol tarifi

Ferko Signature 10 bin 600 metrekare arsa alanı üzerinde yer alıyor. Ofislerden meydana gelen Ferko Signature projesinde toplam 185 adet ofis bulunuyor ve ofis büyüklükleri 140 metrekare ile 163 metrekare arasında değişiyor. Ferko Signature teslimlerinin de 2016 yılında yapılması planlanıyor.

Ferko Signature Levent’te Ferko İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Ferko Signature 2 blok şeklinde tasarlanıyor. 10 bin 600 metrekare alan üzerine inşa edilen Ferko Signature’ın, 30 kattan oluşuyor. Sign-1’deki ofislerinin 25 katını satılacak olan Ferko Signature, 6 kattan meydana gelen Sign-2’deki ofislerinin kiralanması planlanıyor.

Ferko Signature yol tarifine değinmeden önce proje özelliklerine bakalım. Ferko Signature; 13’ncü kata kadar manuel, 13. kat üzerinde ise bina otomasyon sistemi dâhilinde çalışan ve otomatik olarak açılabilen pencereler ile de ofis hayatının en büyük sorunlarından biri olan temiz hava eksikliği yaşanmayacak. Ferko Signature, ferah ve modern ofislerinin yanı sıra molalar için özel olarak tasarlanan 'Kent Bahçesi' ile de farklılığını ortaya koyuyor. ‘Kent Bahçesi’ konsepti ile oluşturulan yeşil alan, cafe ve restoranları da içinde barındıran bölge, iş yaşamının temposunda çalışanlara nefes alacak zamanlar yaratacak. 

Ferko Signature yol tarifi
Sosyal yaşamın kalbinde, şehrin gözde merkezlerinden Levent’te lüksün kapılarını aralayacak olan Ferko Signature, merkezi konumuyla da ön plana çıkıyor. Metroya 50 metre, Şişli – Mecidiyeköy’e 3 km, Boğaziçi Köprüsü’ne 4 km, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 6 km, Maslak’a 6 km ve Taksim’e 7 km mesafede yer alıyor.

Ferko Signature adres bilgileri: Büyükdere Caddesi No:17 Levent 34398 İstanbul

Ferko Signature iletişim bilgileri

Telefon : 0212 268 11 44

Web : http://ferkosignature.com/

E-mail : info@ferkosignature.com

"Ferko Signature yol tarifi" Başlıklı Haberin Galerisi

Ferko Signature yol tarifi

Ferko Signature yol tarifi

Ferko Signature yol tarifi

Ferko Signature yol tarifi

Proje Bilgisi: Ferko Signature