Ferko Signature'ye büyük ilgi

Levent'te dünyanın önde gelen mimarlarından Norman Foster imzası ile hayata geçirilen Ferko Signature'de yüzde 70'lik satış oranına ulaşıldı

Ferko Signature'ye büyük ilgi

Yurt içi ve yurt dışında hayata geçirdiği projelerle dikkat çeken Ferko'nun Levent Büyüktere Caddesi üzerinde inşa ettiği Ferko Signature projesi'nin yüzde 70'i satıldı. Dünyanın önde gelen mimarlarından Norman Foster'in imzasını taşıyan proje, ofis hayatına farklı bir yorum getiriyor. Projenin 2016 yıl sonunda tamamlanması hedefleniyor. 

Ferko Signature projesi: Metrekaresi 8 bn dolardan başlayan fiyatlarla
İstanbul'un en değerli lokasyonlarından biri üzerinde inşa edilen Ferko Signature, metroya 5 metre, Şişli-Mecidiyeköy gibi merkezi semtlere ise  3 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Projenin Boğaziçi Köprüsü'ne uzaklığı 4, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne uzaklığı ise 6 kilometre. 127 bin metrekarelik toplam inşaat alanına sahip olan Ferko Signature projesi, 2 ofis bloğundan meydana geliyor. 10 bin metrekarelik kiralanabilir brüt alan üzerine kurulan 6 katlı Sign-2 deki ofisler ise projenin tamamlanmasının ardından kiralanabilecek...

Ferko Signature'ye büyük ilgi

Projede satış fiyatları ise metrekaresi 8.000 dolardan başlıyor ve 12.000 dolara kadar değişebiliyor. 

Ferko Signature'ye Norman Foster imzası
Ferko Signature Projesinde dünyanın önde gelen mimarlarından Norman Foster'in imzası bulunuyor. Tasarımıyla da ön plana çıkan projede, iş yaşamının projesyonel yönüne hitap eden tam donanımlı Business Center da yer alıyor. Ferah ve modern ofisler içeren Ferko Signature, ayrıca Kent Bahçesi ile de, yeşil alan, cafe ve restaurantlardan oluşan bir yaşam alanı barındırıyor. 

Ferko Signature'ye büyük ilgi

Ferko Hakkında
1990 yılında kurulan ve İnşaat ve Turizm sektörlerinde 25 yılı aşkın bir zamandır faaliyet gösteren Ferko tarafından hayata geçirilen projeler arasında Kağıthane’de Papirus Plaza, Göktürk’te Gökmahal Residence, Bosphorus Palace Hotel, Kemerburgaz’da Kemermall AVM, Zekeriyaköy Villaları ve İMES Sheraton Four Points  de bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Ferko Inşaat
Proje Bilgisi: Ferko Signature