Ferroli’den doğalgaz faturalarınızı azaltacak öneriler

Doğalgaz faturalarını %35 ‘e varan oranlarda azaltmak ve evinizde konforlu bir ortam oluşturmak mümkün

Ferroli’den doğalgaz faturalarınızı azaltacak öneriler

25 Eylül 2013 / emlakwebtv
Isıtma ve soğutma sistemlerinin öncü markası Ferroli, yaklaşan kış mevsimi dolayısıyla doğalgaz kullanımı konusunda halkı bilinçlendirmeyi hedefliyor. Enerji sistemlerini doğru biçimde kullanarak hem tasarruf etmek hem de çevreyi korumak mümkün.

Ferroli, doğalgaz faturalarında %35’e varan indirimler sağlıyor
Ferroli, sezon öncesi yılda 1 kez kombi bakımı, oda termostatları, doğru termostatik vana kullanımı ve yenilenebilir enerji kullanmaya imkan tanıyan ısı pompası sistemleri ile hem iş yerlerinde hem de konutlarda doğalgaz tasarrufunu öngörüyor. Kombi bakımı yapılması cihazın çalışma kalitesini artırırken, oda termostatı kullanmak iç ortamdaki ısının daha doğru planlanmasına imkan tanıyor. Sistemi bu şekilde kullanmak yüzde 15’lere varan ilave tasarruf sağlıyor. Kombi olarak da yoğuşma teknolojili cihaz tercih edildiğinde; bu önlemlerle birlikte sağlanan enerji tasarrufu, doğalgaz faturalarında %35’e varan indirimleri beraberinde getiriyor.

Dijital oda termostatları ile eviniz her daim sıcak
Oda termostatlarında ise; tüketiciye 7 farklı alternatif sunan Ferroli’nin ürün gamında, haftalık ve günlük programlanarak hayatı kolaylaştırabilen oda termostatlarının yanı sıra, modülasyonlu ve on/off gibi seçenekler de bulunuyor. Pilsiz, haftalık programlı ROMEO ve kolay montaj özellikli T 6360 bunlardan sadece birkaçı. Son teknoloji radyo frekanslı ve dijital ekranlı Romeo RF oda termostatları ise kullanımda büyük kolaylıklar sağlıyor.