FerYapı Basketbol ligi sponsoru

FerYapı İstanbul Asya Basketbol Ligine sponsor oldu

FerYapı Basketbol ligi sponsoru

Gayrimenkul sektöründe gerek yenilikçi projeleriyle gerekçe sağladığı finans modelleriyle adından sıkça söz ettiren FerYapı, şimde de T.U.B.A. (Tansel Urcan Basketbol Akademi) iş birliği ile İstanbul Anadolu yakasında düzenlenen İstanbul Asya Basketbol Altyapı ligine sponsor oldu.

FerYapı basketbol ligine sponsor oldu
İstanbul'da Kağıthane, Kartal, Basın Ekspres Yolu ve Bomonti gibi yatırım açısından gelecek vaad eden bölgelerde markalı projeler gerçekleştiren FerYapı, Tansel Urcan Basketbol Akademi Organizasyonu ile İstanbul Anadolu Yakasında gençler, yıldızlar, küçükler, minikler ve mini minikler kategorilerinde düzenlenen İstanbul Asya Basketbol Altyapı ligine sponsor oldu. 

FerYapı sponsorluğunda, geleceğin basketbol yıldızlarının hazırlandığı Tansel Urcan Basketbol Akademi, 7 kişilik deneyimli antrenör, diyetisyen ve idari ekipten oluşuyor. 6 – 17 yaş arasındaki sporculara her sene 9,5 ay boyunca eğitim veren T.U.B.A., belirli eğitim sürecini başarı ile tamamlayan sporcularının T.B.F. lisanslı olarak Pamukspor ve İdealtepe Spor Kulübünde basketbol oynamalarını ve uluslararası yarışmalara katılmalarını sağlıyor.