FerYapı'dan fırsat kampanyası

FerYapı, yeni kampanyasıyla, Kartal Mai Residence müşterilerine, peşinat tutarı ve kredi taksitlerini evine taşındığı zaman ödeme fırsatı sunuyor

FerYapı'dan fırsat kampanyası

FerYapı, İstanbul’un yükselen değeri Kartal Mai Residence’da ‘Oturduğunuz Yerden Ödeyin’ kampanyasını başlattı. Kampanya kapsamında peşinat tutarı ve kredi taksitlerini 12 ay ötelemefırsatını 120 ay 0,70 faiz oranı ile sunuyor. Mai Residence’da ev sahibi olmak isteyenler yüzde 1 peşinatla evini seçip, 1 yıl sonra evine yerleşebiliyor. Böylece FerYapı’lılar toplu ödemelerini de kredi taksitlerini de evlerine taşındıktan sonra yapma avantajından faydalanıyorlar. Mai Residence’da tüm konut tipleri için geçerli olan bu kampanya 31 Ekim 2014’te sona erecek. İki bloktan oluşan Mai Residence’da birinci blok Mart 2015’te, ikinci blok ise Eylül 2015’te teslim edilecek.

2+1 dairelerde 2.800 TL’den başlayan kredi taksitleri…
Anadolu yakası metrosunda, Kartal durağına yürüyerek 10 dakika mesafede olan Mai Resindence’da FerYapı’nın müşterilerine sunduğu bir diğer kolaylık ise verimli metrekare çözümleri ile planlanmış 2+1 dairelerde 2 bin 800 TL’den başlayan kredi taksitleri ve yüzde 1 KDV avantajı. Esnek ödeme modellerinin sunulduğu kampanyada peşinatın yanı sıra ara ödemenin ötelendiği model seçenekleri de bulunuyor.