Feryapı Kartal’da yükselecek

Feryapı İstanbul Kartal’da yeni projesini hayata geçiriyor. Mai Rezidans adı verilen projenin hafriyatı başladı

Feryapı Kartal’da yükselecek

18 Eylül 2012 / emlakwebtv
Feryapı, İstanbul Kartal’da Mai Residence adını verdiği yeni projesini hayata geçiriyor. Tago Mimarlık tarafından tasarlanan proje 2 bloktan oluşuyor. 12 bin metrekare arazi üzerine kurulan proje 34 bin metrekare satılabilir alana sahip. Home ofis, avm ve konut bölümlerinden oluşan Mai Residence’ın, Sarı Residence bloğunda 1+0’dan 2+1’e kadar farklı tipte dairelerle, birleştirilebilir home-ofisler yer alıyor. Sarı Residence 14 kattan oluşuyor ve bünyesinde toplantı salonu, lounge ve çok amaçlı salon bulunuyor. 35 kattan oluşan Turuncu Residence’da ise 1+1’den başlayan birleştirilebilir daireler bulunuyor. Ayrıca bloğun 20. katında fitness salonu, çocuk hobi odası, cafe ve bilardo odaları bulunuyor. Ayrıca proje sakinlerina ait havuz, otopark ve depo alanları da zemin katlarda konumlanıyor.
İnşa çalışmalarına başlayan proje yaklaşık olarak 160 milyon dolar değerinde. KDV oranının yüzde 1'e sabitlendiği projede, 1+0 daireler 140 bin, 1+1 daireler 180 bin, 2+1 daireler 245 bin, 3+1 daireler ise 470 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
Rakiplerine göre çok daha uygun fiyatlarla satışa sunulan proje için en büyük gücümüz arazinin bize ait olması diyen Feryapı Yönetim Kurulu Üyesi Ramadan Kumova, bu sayede herkes tarafından ulaşılabilir fiyatlar sunabildiklerini belirtti.

Mai Residence, E-5 cephesiyle direk giriş sağlıyor, sahil yoluna 3 dakikalık mesafede konumlanıyor ve Kartal Metro İstasyonu’na yürüme mesafesinde konumlanıyor.