FerYapı'dan yeni evli çiftlere "düğün" hediyesi

FerYapı, Kartal'da inşa ettiği Mai Residence projesinden konut alan çiftlerin düğün masraflarını 20 bin liraya kadar üsleneceğini açıkladı

FerYapı'dan yeni evli çiftlere

FerYapı, Kartal'da hayata geçirdiği Mai Residence'de başlattığı bir kampanya ile, evlenecek çiftlere 20 bin liraya varan "düğün" desteği sunuyor. İsWest, iTower, Mai Residence, Parima Ofis ve Premier kampüs Ofis projelerini hayata geçiren FerYapı, anlaşmalı otel ve balo salonlarında evlenecek çiftlere, Mai Residence'te ev sahibi olmaları durumunda 20 bin lira destek sunacak.

Dairelere göre destek
Fer Yapı 1+1 daire alan çiftlere 10 bin, 2+1 daire alanlara ise 15 bin TL destek sunacak. 3+1 daire satın alanlara sunulacak destek ise 20 bin TL

FerYapı'dan yeni evli çiftlere "düğün" hediyesi

342 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Toplam 355 birimden meydana gelen Adalar manzaralı Mai Residence'de 75.5 metrekare büyüklüğündeki dairelerin peşin fiyatı 342 bin TL'den başlıyor. 89 metrekarelik 2+1 dairelerin peşin satış fiyatı ise 398 bin, 149 metrekarelik 3+1 dairelerin peşin fiyatı ise 625 bin TL'den başlıyor. 

Hemen kiralama imkanı
Site konseptiyle dikkat çeken Mai Residence'de teslimatı yapılan 1. bloğun ardından 2. blok tesliminin Eylül ayında yapılması planlanıyor. Sakinlerine hemen oturma ya da kiralama imkanı tanıyan projede fitness salonu, çok amaçlı salon, kafe ve mağazalar, depo alanları ve her katta bahçe imkanı bulunuyor. Proje E-5 üzerinde  Kartal metrosuna 900 metre uzaklıkta yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Egeyapı Group
Proje Bilgisi: Mai Residence