Feza Park Evleri metrekare fiyatı 3 bin TL

Feza Park Evleri’nde metrekare birim fiyatları 3 bin TL'den başlayarak 3 bin 500 TL arasında değişiyor

Feza Park Evleri metrekare fiyatı 3 bin TL

Feza Park Evleri, Güneşli'de Fatih İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Feza Park Evleri’nde metrekare birim fiyatları 3 bin TL'den başlayarak 3 bin 500 TL arasında değişiyor.

4 bin 247 metrekare arsa üzerine inşa edilen Feza Park Evleri 2 blok olarak yükseliyor. Projenin 2016 yılının Haziran ayında tamamlanması planlanıyor. 120 daireden meydana gelen Feza Park Evleri’nde alanları 118 metrekare ile 133 metrekare arasında değişen sadece 3+1 konutlar bulunuyor.

Feza Park Evleri fiyatları;
Feza Park Evleri’nde metrekare birim fiyatları 3 bin TL'den başlayarak 3 bin 500 TL arasında değişiyor. Projede kişiye özel ödeme seçenekleri yer alıyor.

Feza Park Evleri'nde basketbol ve voleybol sahası, fitnes center, kapalı yüzme havuzu, her daire için kapalı otopark, sauna, açık ve kapalı oyun alanları ve sosyal alanları mevcut. Ticari ünitelerin hizmet vereceği sitede, geniş yeşil alanlar dikkat çekiyor.

Feza Park Evleri nerede?
Feza Park Evleri Bağcılar Güneşli Mahallesinde 3+1 daireler olarak inşa ediliyor. Feza Park Evleri Basın Ekspres Yolu’na 1500 metre, Atatürk Havalimanı’na 5 km mesafede yer alıyor.

Feza Park Evleri  

Feza Park Evleri İletişim
Feza Park Evleri adres: Güneşli Mah. Evren Cad. No:129-133/7 Bağcılar İstanbul

Web: http://fezaparkevleri.com/
Telefon: 0212 550 0 888
Mail: info@fezaparkevleri.com

 

Proje Bilgisi: Feza Park Evleri