Fikirtepe’de Brooklyn Park yükseliyor

Selimoğlu Group ve Pana Yapı ortaklığıyla Yeni Fikirtepe’de hayata geçirilen Brooklyn Park projesinin tüm detaylarını mimarı Ömer Çamoğlu Emlakwebtv’ye anlattı

14 Mayıs 2014 / Emlakwebtv
Selimoğlu Group ve Pana Yapı ortaklığıyla Yeni Fikirtepe’de hayata geçirilen Brooklyn Park, İstanbul’un kentsel dönüşümünde pilot bölge olarak belirlenen Yeni Fikirtepe’de sembol niteliğinde konumlanıyor.

E5 ve TEM otoyollarına, Boğaziçi ile FSM köprülerine, metrobüs, deniz otobüsü, Marmaray ve 2015 yılında açılacak Avrasya Oto Tüneli’ne çok yakın bir noktada yer alan Yeni Fikirtepe, ulaşım açısından büyük avantaja sahip.

Yeni Fikirtepe’de, Brooklyn Park yarım ay şeklinde avlulu mimarisi ve donatılarıyla bölgenin merkezini oluşturacak. Estetik mimarisiyle ve kaliteli donatılarıyla bölgede özel bir yer edinen Brooklyn Park’ta adalar ve Kalamış manzarasına hakim özel daireler ile geniş teraslı ve yeşille iç içe daire seçenekleri yer alıyor. Her ihtiyaca yanıt verecek şekilde tasarlanan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri sunuluyor.

10 Haziran’a kadar sürecek avantajlı lansman fiyatları kapsamında projede fiyatlar 1+1 daireler için 379 bin TL’den başlıyor. 2+1 daireler 556 bin TL’den, 3+1 daireler ise 786 bin TL’den başlıyor, konumu, manzarası ve tipine göre artıyor.

 

"Fikirtepe’de Brooklyn Park yükseliyor" Başlıklı Haberin Galerisi

Fikirtepe’de Brooklyn Park yükseliyor

Fikirtepe’de Brooklyn Park yükseliyor

Fikirtepe’de Brooklyn Park yükseliyor

Fikirtepe’de Brooklyn Park yükseliyor

Proje Bilgisi: Brooklyn Park