Fikirtepe'nin Gelişimi konulu seminer gerçekleşiyor

Ali Nuhoğlu, “Yatırımcı Gözü ile İstanbul'un ve Fikirtepe'nin Gelişimi” seminerinde konuşacak

Fikirtepe'nin Gelişimi konulu seminer gerçekleşiyor

21 Mayıs 2013 / emlakwebtv
Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu, Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Gayrimenkul Geliştirme Akademisi tarafından, 29 Mayıs 2013 tarihinde düzenlenecek “Yatırımcı Gözü ile İstanbul'un ve Fikirtepe'nin Gelişimi” seminerine konuşmacı olarak katılıyor. Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü’nde gerçekleşecek seminere katılım ücretsiz olarak gerçekleşecek.

Nuhoğlu, sektördeki deneyimlerini seminerde katılımcılarla paylaşacak
Kuruluşundan bu yana gayrimenkul sektöründe yurtiçi ve yurtdışı konut, özellikli yapılar, sağlık, kamu, altyapı, kent parkları & çevre düzenleme ve spor tesisleri gibi çeşitli alanlarda nitelikli projeleri hayata geçiren Nuhoğlu İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu, sektördeki deneyimlerini Kadir Has Üniversitesi’ndeki seminerde katılımcılarla paylaşacak.

“Yenitepe Kadıköy” karma projesi de hayata geçiriliyor
Nuhoğlu İnşaat’ın bugüne kadar yaptığı projeler arasında Florya'daki dünyanın en büyük tematik akvaryumu İstanbul Akvaryum, Aqua Florya Alışveriş Merkezi, Sinan Erdem Spor Salonu, Kazakistan Prime Plaza Alışveriş Merkezi, Kazakistan-Muratbayeva Lüks Konutları yer alıyor. Ayrıca, İstanbul’un en merkezi lokasyonlarından Fikirtepe’de, toplam 350 milyon TL yatırım bedeli ile 1.100 konutluk “Yenitepe Kadıköy” karma projesi de hayata geçiriliyor.

Seminer Programı:
Tarih: 29 Mayıs 2013
Saat: 17.00 -20.00
Yer: Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü
Kayıt: Katılım ücretsizdir.
Konu: Yatırımcı Gözü ile İstanbul'un ve Fikirtepe'nin Gelişimi
1. Yatırımcı gözü ile Türkiye'de ve yurtdışında gayrimenkul sektörünün genel değerlendirilmesi
2. İstanbul'un ve Fikirtepe'nin gelişimi