Fikirtepe Renovia İstanbul satış ofisi

Fikirtepe Renovia İstanbul satış ofisi adres ve telefon bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz

Fikirtepe Renovia İstanbul satış ofisi

Fikirtepe Renovia İstanbul satış ofisi tarafından alınan bilgilere göre proje 300 milyon lira yatırım değerine sahip. Fikirtepe Renovia İstanbul  29 bin 600 metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. 4 bin 400 metrekare ticari alanı bulunan Fikirtepe Renovia İstanbul 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor.

Fikirtepe Renovia İstanbul satılık daire büyüklükleri 56.36 metrekare ile 210,77 metrekare aralığındaki değişiyor. Toplam 1.078 adet dairenin yer aldığı Fikirtepe Renovia İstanbul özellikleri arasında açık yüzme havuzu, AVM, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, yürüyüş parkı, deniz manzarası, güneşlenme terası gibi imkanlar bulunuyor.

Fikirtepe Renovia İstanbul satış ofisi nerede?
Renovia İstanbul Fikirtepe’de Vartaş ve Stran Immobilien ortaklığı ile 300 milyon lira yatırım değeri ile 29 bin 600 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. İstanbul Kadıköy-Merkez ile E-5 D-100 otoyolu arasında yer alan proje Kadıköy, Dumlupınar, Merdivenköy ve Eğitim mahallelerine yakın konumda yer alıyor.

Fikirtepe Renovia İstanbul satış ofisi adres bilgileri: Örnek Mah. Fehmi Tokay Sk. No: 18/A 34000 Ataşehir İSTANBUL

Fikirtepe Renovia İstanbul satış ofisi iletişim bilgileri
Renovia İstanbul Telefon: 444 99 02
 www.vartas.com.tr 

Proje Bilgisi: Renovia Istanbul