Fikirtepe satılık daire fiyatları!

Kentsel dönüşüm projesi ile birlikte markalı konut projelerinin yükseldiği Fikirtepe satılık daire fiyatlarında da artış yaşanıyor

Fikirtepe satılık daire fiyatları!

6 Mart 2014 / Emlakwebtv
Kentsel Dönüşüm projesi ile markalı konut projelerinin gelişmeye başladığı Fikirtepe satılık daire fiyatlarında son aylarda artış yaşanmaya başladı. Yenilenen ve dönüşmeye başlayan Fikirtepe satılık konutları artık konut yatırımcıları için önemli bir gelir kaynağı olmaya başladı.

Fikirtepe satılık daire fiyatları hakkında Emlakwebtv ekibi Fikirtepe satılık daire özelliklerini de ele alarak bir kolaj çalışması düzenledi. Fikirtepe’de gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenler haberimizi okumaya devam edebilir.

İşte Fikirtepe satılık daire fiyatları!
1.Concord İstanbul Fikirtepe satılık daire fiyatları 307 bin TL ile 759 bin TL arasında değişiyor. Concord İstanbul Fikirtepe’de Teknik yapı tarafından kentsel dönüşüm projesi kapsamında inşa ediliyor.

2.Evim Kadıköy Fikirtepe satılık daire fiyatları 252 bin TL’den başlıyor. Fikirtepe satılık daire metrekare birim üzerinden hesaplandığında Evim Kadıköy fiyatları 5 bin TL’den başlıyor.

Kentsel dönüşüm projesi kapsamında Fikirtepe satılık daire fiyatları, markalı konut projeleri arasında yukarıda belirttiğimiz seyirlerde giderken, Fikirtepe satılık daire fiyatları ortalama 250 bin TL’den başladığını görüyoruz. Fikirtepe satılık daire fiyatları maksimum 800 bin TL’ye kadar çıkıyor.