Fikirtepe'de Eminevim de var

Eminevim, Fikirtepe kentsel dönüşüm projesinin hazırlıklarını tamamladı. 3 Nolu ada üzerinde hayata geçirilecek Eminevim projesi rezidans daire ve ticari birimlerden oluşacak

Fikirtepe'de Eminevim de var

Eminevim, Fikirtepe 3 Nolu ada üzerindeki 11 bin 100 metrekarelik alan üzerinde hayata geçireceği kentsel dönüşüm projesi için hazırlıklarını tamamladı. Kadıköy evlendirme dairesine 500-600 metre uzaklıkta hayata geçirilecek olan proje, ticari birim ve rezidans dairelerden oluşuyor.

Eminevim talep üzerine Fikirtepe'de
Eminevim, 3. Ada sahiplerinden gelen talep üzerine Fikirtepe çalışmalarına başladı. Özbey Caddesi 3 No'lu adada yükselecek olan Eminevim projesi hakkında açıklamada bulunan, Emin Şirketler Grupu Başkanı Emin Üstün, 70 binin üzerinde konut teslimiyle halkın güvenini kazandıklarını söyledi. Üstün, Fikirtepe halkı ile birlikte ciddi bir hazırlık dönemi geçirildiğini ve projeye ilk kazmanın vurulması aşamasına doğru ilerlediklerini söyledi.

Fikirtepe'de örnek projeye doğru
Fikirtepe'de geliştirilecek projenin her yönüyle örnek olacağını ve ticari+rezidans daire konutlarından oluşacağını belirten Üstün, daha önce geliştirilen projelerin referans alındığı bir proje hayata geçireceklerini belirtti. 

"Kentsel dönüşüm projesinde artık bizde varız. 3 ada sakinleri evlerinin yapılmaları için aralarında demokratik bir seçim yaparak, kararlarını Eminevim'den yana kullandılar ve bize geldiler. Buda  Eminevim'in halkın güvenini kazandığını ve bu projelerin devamının geleceğini gösteriyor.  Bu güven ve talep karşısında bizde kayıtsız kalmadık. Fikirtepe’de başka adalardan da gelen talepler var. Bu talepleri değerlendiriyoruz." dedi. 

Firma Bilgisi: Eminevim
Proje Bilgisi: Eminevim Fikirtepe