Filli Boya 37. Yapı Fuarı'na katılıyor

Filli Boya, 6-10 Mayıs 2014 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi – Büyükçekmece’de gerçekleştirilecek İstanbul Yapı Fuarı’nda yerini almaya hazırlanıyor

Filli Boya 37. Yapı Fuarı'na katılıyor

30 Nisan 2014 / Emlakwebtv
2001 yılından bugüne Türk boya ve ısı yalıtımı sektörünün lideri Filli Boya, 3. salonda yer alan, tasarım ve mimari bakış açısıyla hazırlanan 441 no’lu standında sektör temsilcileri, profesyonelleri ve ziyaretçileriyle bir araya geliyor, sektörün gelecek trendlerini belirliyor.

Türk yapı sektörünün ve bölgenin en büyük buluşması olan 37. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul yer alacak olan Filli Boya, kendi iş alanında önemli gelişmeleri ve ürünleri ziyaretçileriyle paylaşacak, yenilikçi ve öncü çalışmalarını tanıtacak.

2015 – 2016 Renk Trendleri Filli Boya Standında
Filli Boya fuarda; tasarımcı-trendsetter Ümit Ünal ve tasarımcı-art direktör Derin Sarıyer ile birlikte hayata geçirdiği, renk konusunda boya ve inşaat sektöründeki öncü rolünü vurgulayan “Coloration / 2015-2016 Renk Eğilimleri” projesini de tanıtacak.

Filli Boya kendi iş alanında yeni, farklı ve gelecekten şeyler söylemeye devam ediyor… Ülkemizin renk otoritesi, renk trendlerinin öncüsü kimliğini bu anlayışla bütünleştiren Filli Boya, 2015 – 2016 yıllarına ait renk ve trend eğilimlerini stantta ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

Tasarımcı - trendsetter kimliğiyle tanınan Ümit Ünal ve tasarımcı – art direktör Derin Sarıyer’i bu projede buluşturan Filli Boya, fuarda “Coloration 2015-2016 Renk Eğilimleri” ile tasarım, trend, sanat ve boyayı bir araya getirecek. Ayrıca Coloration projesi kapsamında Derin Sarıyer tarafından hazırlanan sanatsal ve mimari enstalasyon çalışması fuarda sergilenecek.

Isı Yalıtımında Da Gelecek Filli Boya Yalıtım’da
Capatect Isı Yalıtım Sistemi ürünleriyle de fuarda yer alacak Filli Boya, ısı yalıtım uygulamalarında daha hızlı ve kolay bir çözüm sunan yeni ürünü Capatect Organik Sistem’in tanıtımını yaparak, aynı zamanda da uygulamakta olduğu garanti, sigorta ve kredi hizmetlerinin detaylarını katılımcılar ile paylaşacak. Ayrıca fuarda, binaların dış cephelerdeki ısı kayıplarını gözler önüne seren termal kamera hizmeti de ayrıca ziyaretçilere tanıtılacak.

Önce Isı Yalıtımı Yapılmalı Sonra EKB Alınmalı!
Binanın enerji ihtiyacı ve enerji tüketim sınıflandırması, yalıtım özellikleri (ısıtma/soğutma sistemlerinin verimi) ile ilgili bilgileri içeren Enerji Kimlik Belgesi, yeni binaların belediyelerden yapı kullanma izni alması aşamasında zorunlu tutuluyor.

Isı yalıtımı sonrası alınmış EKB ile konutların sahibi veya kiracısı hem ısı yalıtımının sağladığı %50 tasarruftan istifade ediyor, hem de binanın alım-satımdaki değerinin artmasını sağlıyor.

Capatect Isı Yalıtım Sistemi’nden 10 Yıl Ürün Garantisi
Filli Boya Yalıtım markası Capatect, ısı yalıtımındaki uzmanlığı ve tecrübesinin yanı sıra modern teknolojisiyle de kullanıcılarına güven vaat ediyor. 10 yıllık garanti altında olan ürünler, 2 yıllık sigorta ayrıcalığıyla tüketicilere sunuluyor.

Tüketicilerin, ısı yalıtım konusunda dikkat etmeleri gereken en önemli konu kalite ve ürün garantisi. Kalitesiz malzemelerle yapılan ısı yalıtımında tasarruf sağlamanın mümkün olmadığı gibi, masraflardaki artış da kaçınılmaz oluyor. Capatect Isı Yalıtım Sistemi kullanılan binalarda ise, hem binadaki ailelerin doğalgaz ve elektrik faturalarında düşüş sağlanıyor, hem de bina sahipleri için yalıtım, yatırıma dönüşüyor.

37. Yapı Fuarı özelinde tanıtılacak ürünler!

İlk Günkü Canlılığında, Renk Ve Yüzey Koruma Teknolojisi “AlpinaSilan”
Yaşam alanlarının renklerinin ilk günkü canlılığını koruyan yeni AlpinaSilan; silinebilen iç cephe boyalarından beklenen tüm özellikleri aşan performansı ve İpeksi Mat dokusu ile herkesin tercih ettiği ideal boya olma özelliği taşıyor. AlpinaSilan, kusursuz dokusu ve yeni ‘Renk ve Yüzey Koruma Teknolojisi’ özelliğiyle yaşam alanlarında, renklerin de uzun yıllar ilk günkü görünümünde kalmasına olanak sağlıyor. AlpinaSilan, kalitesi, geniş renk yelpazesi, kolay silinebilir olması, leke tutmaması, renkleri koruması, özel ipek mat dokusu ile ülkemizin en çok beğenilen iç cephe boyası olma özelliği taşıyor.

Dış Cephenin Tartışmasız En Canlı Renkleri “AmphiSilan-G”
Filli Boya’nın dış cephelerdeki üstün teknolojisi ve tecrübesinden yararlanılarak geliştirilen AmphiSilan, tartışmasız en canlı renk alternatifleriyle solmaya karşı maksimum dayanım sağlıyor. Göz alıcı ve durumat dokusu ile yaşam alanlarının vazgeçilmez dış cephe boyası AmphiSilan, özel olarak geliştirilen AmphiSilan-G ve AmphiSilan-W ürünleriyle duvarlarda oluşabilecek korozyonu engellerken aynı zamanda yapılara estetik bir görünüm kazandırıyor.

Capatect’ten Yepyeni Bir Ürün: Capatect Organik Isı Yalıtım Sistemleri
Capatect Organik Isı Yalıtım Sistemleri standart mantolama sistemlerinden farklı olarak, darbe dayanım özellikleri geliştirilmiş kullanıma hazır ürünleri ile daha hızlı bir uygulama sunuyor. İçerisindeki özel ısı yalıtım yapıştırıcısı, sıvası ve kaplama ürünü ile standart sistemlere göre daha çok dayanım performansı sağlayan, Capatect Organik Sistem, daha çok prestijli proje pazarına ve butik villa tarzı binalara hitap ediyor.

Firma Bilgisi: Filli Boya