Filli Boya’dan Isı Yalıtım Zirvesi’ne destek

Filli Boya Yalıtım Grubu, 27 Eylül'de gerçekleşecek Isı Yalıtım Zirvesi’ne enerji tasarrufu sağlayan Capatect markasıyla destek veriyor

Filli Boya’dan Isı Yalıtım Zirvesi’ne destek

26 Eylül 2012 / emlakwebtv
Filli Boya Yalıtım Grubu, İzoder tarafından 27 Eylül 2012 Perşembe Günü Cevahir Otel ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek Isı Yalıtım Zirvesi’ne Capatect markasının sponsorluğuyla destek veriyor.
Kamuoyunu ısı yalıtım konusunda bilinçlendirme ve yalıtımın ülke ekonomisine sağladığı faydaları aktarmak amacıyla düzenlenen Isı Yalıtım Zirvesi’nin açılışını T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Erdoğan Bayraktar ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir Topbaş yapacak.
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün katkılarıyla yapılacak zirvede konu başlıkları “Isı Yalıtımında Doğru Malzeme Seçimi”, “Isı Yalıtımında Yanlış Malzeme Algısı ve Bunun Sonucunda Oluşan Haksız Rekabet ve Çözüm Yolları”, “Isı Yalıtımı Sektöründe Malzeme ve Uygulamada Gözetim ve Denetim,” “Enerji Verimliliği için Isı Yalıtımı ve Enerji Kimlik Belgesi” olacak.
 
Capatect Isı Yalıtım Sistemleri’nin sponsorluğu ile gerçekleşen zirvede Betek Boya ve Kimya San. A.Ş. Genel Müdürü Sn. Tayfun Küçükoğlu “Haksız rekabet ve doğru malzeme seçimi” başlıklı konuşması ile katılımcıları bilgilendirecek.
 
Capatect Isı Yalıtım Sistemi ile bina ömrü boyunca enerji tasarrufu sağlamak mümkün
Yaşadığımız konutlarda sadece ısınmak amacıyla yılda 15 Milyar $ değerinde enerji tüketiyoruz. Özellikle ısınma giderlerinin artış gösterdiği kış aylarında binanızı doğru malzeme ile yalıtarak binaların gereksiz yere soğumasını engellerken, sıcak ve konforlu bir iç ortama sahip olabilir, % 50’ye varan enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.
 

Firma Bilgisi: Filli Boya