Filli Boya’dan yeni bir dijital yaşam rehberi: Design Soul

Rengin hayata dokunan her alanından içerik sunacak olan Filli Boya Design Soul Dergisi iPad, iPhone ve Android cihazlar üzerinden yayın hayatına başlıyor

Filli Boya’dan yeni bir dijital yaşam rehberi: Design Soul


Filli Boya, hayata geçirdiği Design Soul dijital dergisiyle, renklerin yaşamımızdaki önemini farklı ve keyifli bir dille aktarıyor. Üç ayda bir iPad, iPhone ve Android cihazlar üzerinden yayınlanacak dergi, insanların stilini oluşturan bütün alanlarda zengin bir içerik sunuyor. Bu içerik; modadan sanata, dekorasyondan kişisel bakıma, spordan teknolojiye, yeme içmeden kitaplara kadar uzanıyor. Her alandan tanınmış ve ilginç portrelerin, analizlerin, röportajların yanı sıra, içerikler video ve müziklere destekleniyor.

Birbirinden renkli konular ve konuklar
Yaşam rehberi niteliğindeki derginin ilk sayısında;  Aydın Boysan, Haldun Dormen ve Kerem Erginoğlu özel ve hoş sohbetleriyle yer alıyor. Teknolojinin tüm yeniliklerinden faydalandığımız Lyon Işık Festivali, gezi sayfasında Antakya, yemek lezzet sayfalarında ise Şef İbrahim Kotok var.

Ayrıca dekorasyon, stil konularıyla yaşam alanlarına özel önerilerin de yer aldığı dergi, 2013-2014 yıllarının renk eğilimlerini de sunuyor. Yazarları, fotoğrafçıları ve konuklarıyla kendi kimliğini ve tarzını bu doğrultuda belirleyen Design Soul dergisi, gündem yaratan sayılarıyla yayında olacak. Filli Boya’nın Design Soul uygulamasını https://itunes.apple.com/us/app/filli-boya/id568154480?mt=8  adresinden ücretsiz indirebilirsiniz.  Ayrıca çok yakında GooglePlay Store üzerinden de Design Soul’u ücretsiz indirebilirsiniz.


 

Firma Bilgisi: Filli Boya